Farming Simulator 17 Platinum Edition

Bazar
Kód produktu: P85567 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - Zhosti se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 17 Platinum Edition! Ponoř se do 3 rozsáhlých otevřených světů, které jsou doslova nabité tunami nového obsahu!
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Farming Simulator 17 Platinum Edition Farming Simulator 17 Platinum Edition
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

Zhosti se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 17 Platinum Edition! Ponoř se do 3 rozsáhlých otevřených světů, které jsou doslova nabité tunami nového obsahu!

Prozkoumej nové herní prostředí v Jižní Americe, které jinde než v Platinum Edition nenajdeš, i se všemi jeho autentickými krajinami, jedinečnou vegetací, železniční sítí, místními plemeny krav a plantážemi s cukrovou třtinou, díky nimž získávají scenérie zcela nový rozměr a tobě dávají nespočet nových herních možností!

Usedni za volant více než 280 autentických farmářských vozidel a používej vybavení od více než 80 výrobců, mezi kterými najdeš jednak legendy jako AGCO (Challenger, Fendt, Massey Ferguson nebo Valtra), ale i nové značky, jako je například Stara, TT, Randon, FMŻ a Gessner Industries, které najdeš exkluzivně jen v této edici. Sklízej mnoho druhů plodin, například slunečnici, sójové boby, cukrovou třtinu a mnoho dalších.

Starej se o svůj dobytek – krávy, ovce, slepice a prasata – zkus si práci v lese a zajisti si prodejem svých výrobků prostředky pro rozvoj farmy! Dopravuj své zboží nákladními vozy a tahači, případně vyprav celé vlaky, pokud se potřebuješ na cílové místo dostat rychleji.

Buduj svou farmu online s ostatními hráči a stáhni si komunitní modifikace, které povýší tvůj prožitek z Farming Simulatoru na zbrusu novou úroveň!

  

HERNÍ OBSAH:

  • Rozvíjej svou farmu ve 3 rozsáhlých prostředích, mezi kterými najdeš i nové prostředí z Jižní Ameriky.
  • Sklízej mnoho druhů plodin, například slunečnici, sójové boby a nyní i cukrovou třtinu!
  • Přepravuj své zboží nákladními vozy a tahači, případně si vyzkoušej nově přidané vlaky.
  • Starej se o dobytek jako například prasata a vůbec poprvé i brahmanský skot.
  • 280 věrně reprodukovaných farmářských vozidel a nástrojů od více než 80 výrobců.
  • Pozvi si na pomoc přátele, aby ti pomohli s rozvojem farmy, a stáhni si modifikace, které vytváří zapálená komunita.

Foto & Video