Předobjednávka
Far Cry New Dawn
Hra pro XONE - 17 let po globální katastrofě se civilizace znovu vynořila z chaosu a svět se dramaticky změnil. V oblasti Hope County ve státě Montana se zbytek populace snaží zorganizovat do skupin, z nichž každá z nich má svá vlastní pravidla pro přežití.
Xbox ONE
Produkt je také dostupný
Datum vydání: 15.02.2019
Lokalizace: České titulky
Kód produktu: 90498
Krabicové vydání
Předobjednávka
1 199 Kč
Far Cry New Dawn Far Cry New Dawn
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
1 199 Kč

Podrobné informace

PEGI 18


Předobjednej a získej tříkolku
Far Cry New Dawn


FAR CRY NEW DAWN

17 let po globální katastrofě se civilizace znovu vynořila z chaosu a svět se dramaticky změnil. V oblasti Hope County ve státě Montana se zbytek populace snaží zorganizovat do skupin, z nichž každá z nich má svá vlastní pravidla pro přežití.

Pořádně syté barvičky Pořádně syté barvičkyI post-apokalypické prostředí může být plné barev. Netradiční fauna Netradiční faunaPřiprav se spatřit zvířata, která jinde jen tak neuvidíš. Pořádná dávka akce Pořádná dávka akceAť už se budeš potloukat po krajině, nebo obsazovat nepřátelské tábory, akce poteče proudem.
Ustanovíš znovu pořádek?

Svět, kde vládne nový řád

Poté, co se museli vyrovnat s jadernou katastrofou, se nad obyvateli Hope County vznáší nová hrozba - klan nihilistických Highwaymen, kteří se rozhodli pustit oblasti pořádně žilou. Jsi to právě ty, kdo se postaví zlu a pomůže znovu ustanovit pořádek?

Udělej si nové přátele

Proti přesile nebudeš naštěstí sám - ve tvém úkolu ti pomůže jak Hurk, tak další charaktery, které si budeš moci přivolat na pomoc. Hra rovněž obsahuje i možnost kooperativního režimu, takže si ji můžeš pěkně projít pěkně ve dvou.

Udělej si nové přátele

     

    Herní obsah:

  • Bojuj o přežití v postapokalyptickém Hope County s událostmi, odehrávajícími se 17 let po těch z Far Cry 5.
  • Postav si základnu a najmi specialisty na upgrady, které si odemkneš v průběhu hraní.
  • Bojuj sám, nebo s kamarádem v online kooperaci.
  • Sbírej potřebné suroviny k přežití po celém Hope County.
FC_Final

Foto & Video