Fantazy Petz

Bazar
Kód produktu: P14379 /
Záruka: 2 roky
Objev v sobě vášeň pro chování kouzelného mazlíčka a starej se o něj jak nejlépe dovedeš. Buď jeho nejlepší přítel, nauč ho trikům a oblékni ho podle svého vkusu. Hra nabízí 3D prostředí vznášejících se ostrovů, magických zemí a zasněžených hor.
Platforma
Nintendo 3DS
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Fantazy Petz Fantazy Petz
Nintendo 3DS Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

Objev v sobě vášeň pro chování kouzelného mazlíčka a starej se o něj jak nejlépe dovedeš. Buď jeho nejlepší přítel, nauč ho trikům a oblékni ho podle svého vkusu. Hra nabízí 3D prostředí vznášejících se ostrovů, magických zemí a zasněžených hor. Hráč si vysedí vajíčko, z nějž se vylíhne překvapivé zvířátko, jako například jednorožec nebo červená panda, každé se svými osobitými vlastnostmi a magickými silami. Zvířátko bude reagovat na hráče jako skuteční živí mazlíčci, lízat obrazovku, poskakovat a jíst své oblíbené pamlsky. Hráči pak mohou své mazlíčky trénovat v dalších magických dovednostech. Hra nabízí také mini-hry a využití augmented reality vlastnosti.

Co nás čeká?

  • Krmení, čištění, učení.
  • Různé reakce na různé vjemy.
  • 20 kouzelných mazlíčků.
  • Využívání 3DS kamery.
  • Mini-hry a 20 magických map.

Foto & Video