Fallout 4

Bazar
Kód produktu: P44904 /
Záruka: 2 roky
Tvůrci z Bethesda Studios od samého začátku mluvili o tom, že by se chtěli odvděčit všem fanouškům hry Fallout za všechna ta léta přízně a podpory. Fallout 4 rozhodně není žádný drobeček. Jde o hru, která uvnitř obsahuje několik dalších her a tvůrčích konceptů.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Fallout 4 Fallout 4
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Bethesda Studios tvrdí už od začátku, že by se chtěli odvděčit fanouškům za přízeň a podporu. Fallout 4 rozhodně není žádný drobeček. Jde o hru, která uvnitř obsahuje několik dalších her a tvůrčích konceptů. Kromě klasického RPG zážitku v postapokalyptickém světě se můžeme těšit na komplexní crafting systém, tvorbu vlastního domu a osady, která může nakonec přerůst až v městečko. U toho to ale nekončí, protože městečko vyžaduje ochranu i samotnou správu. Děj hry nám ukáže okolí Bostonu, kdy nás provede obdobím před výbuchem atomových bomb až po osamělé toulání v nehostinné divočině.Co nás čeká?

  • Upozornění: Hra vyžaduje ke spuštění přístup k internetu, z kterého bude stahovat přibližně 30GB dat!
  • Postapokalyptické RPG, kde bude záležet na všech vašich rozhodnutích i činech.
  • Věrný kamarád Pes.
  • Sběr materiálů po celém světě a výroba.
  • Tvorba osad a jeji správa. Lidé žijící ve vašich osadách budou potřebovat trochu té péče. Díky tomu pak budete moci vytvářet karavany mezi městy a prodávat zboží.
  • Obrana osady (městečka) ve stylu tower defense - tvorba obrany proti nájazníkům.