F1 2016

Bazar
Kód produktu: P48774 /
Záruka: 2 roky
Další ročník oblíbeného simulátorů nejrychlejších automobilů světa F1 je zde a přináší vylepšený režim kariéry, v němž si budete moci sami budovat svůj závodnický osud.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
F1 2016 F1 2016
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

F1 2016

Nejlepší simulátor formulí přijíždí i tento rok - se spoustou vylepšení, novým kariérním módem a především záludnými tratěmi, které váš adrenalin vypumpují pěkně vysoko.


Grafické zpracování dá vozům vyniknout.


Další ročník oblíbeného simulátorů nejrychlejších automobilů světa F1 je zde a přináší vylepšený režim kariéry, v němž si budete moci sami budovat svůj závodnický osud. Pracujte společně se svým agentem, inženýry a týmem a podílejte se na vyrobení toho nejlepšího vozu, s nímž se posléze ponoříte do dlouhé až deset sezón trvající kariéry.

"Přes dvacet realisticky vymodelovaných tratí, licencované závodní týmy i skuteční jezdci - F1 2016 se skutečnému mistrovství přibližuje tak, jako žádná hra před ní."


Občas závody stíží i realisticky zpracované počasí.


Díky oficiální licenci FIA se můžete těšit na 21 závodních okruhů, které byly opatrně vymodelovány podle skutečných lokací. Nechybí dokonce ani exotický okruh Baku v Azerbajdžánu. Dále na vás čeká 22 skutečných jezdců a 11 týmů - včetně nováčka na scéně - týmu Haas. F1 2016 je jednoduše titulem, který nemůže chybět ve sbírce žádného pořádného závodníka.

HERNÍ OBSAH:

Vylepšená grafika, animace i fyzika.

21 realisticky modelovaných závodních okruhů.

22 skutečných jezdců v 11 týmech.

10 sezón trvající kariéra.