F1 2016

Bazar
Kód produktu: P48773 /
Záruka: 2 roky
Další ročník oblíbeného simulátorů nejrychlejších automobilů světa F1 je zde a přináší vylepšený režim kariéry, v němž si budete moci sami budovat svůj závodnický osud.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
F1 2016 F1 2016
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

F1 2016

Nejlepší simulátor formulí přijíždí i tento rok - se spoustou vylepšení, novým kariérním módem a především záludnými tratěmi, které váš adrenalin vypumpují pěkně vysoko.


Grafické zpracování dá vozům vyniknout.


Další ročník oblíbeného simulátorů nejrychlejších automobilů světa F1 je zde a přináší vylepšený režim kariéry, v němž si budete moci sami budovat svůj závodnický osud. Pracujte společně se svým agentem, inženýry a týmem a podílejte se na vyrobení toho nejlepšího vozu, s nímž se posléze ponoříte do dlouhé až deset sezón trvající kariéry.

"Přes dvacet realisticky vymodelovaných tratí, licencované závodní týmy i skuteční jezdci - F1 2016 se skutečnému mistrovství přibližuje tak, jako žádná hra před ní."


Občas závody stíží i realisticky zpracované počasí.


Díky oficiální licenci FIA se můžete těšit na 21 závodních okruhů, které byly opatrně vymodelovány podle skutečných lokací. Nechybí dokonce ani exotický okruh Baku v Azerbajdžánu. Dále na vás čeká 22 skutečných jezdců a 11 týmů - včetně nováčka na scéně - týmu Haas. F1 2016 je jednoduše titulem, který nemůže chybět ve sbírce žádného pořádného závodníka.

HERNÍ OBSAH:

Vylepšená grafika, animace i fyzika.

21 realisticky modelovaných závodních okruhů.

22 skutečných jezdců v 11 týmech.

10 sezón trvající kariéra.