EVE: Valkyrie

Bazar
Kód produktu: P47981 /
Záruka: 2 roky
Prozkoumej spletitý sci-fi svět EVE Online a užívej si vesmírné souboje v hlubokém kosmu i adrenalinové taktické bitvy jako nikdy předtím díky PlayStation®VR.
Platforma
PlayStation 4
149 Kč
Pouze na prodejnách
149 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
EVE: Valkyrie EVE: Valkyrie
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

Prozkoumejte spletitý sci-fi svět EVE Online a užívejte si vesmírné souboje v hlubokém kosmu i adrenalinové taktické bitvy jako nikdy předtím díky PlayStation VR.


Veteránem dogfightů
V Eve: Valkyrie budete pilotovat po zuby ozbrojený vesmírný letoun v nejrealističtější pilotní hře, která se kdy na jakékoliv platformě objevila. Díky plné podpoře technologie virtuální reality vás hra posadí přímo do první linie a vy se tak ocitnete v obrovském vesmíru, který bude čekat jen na to, až jej celý prozkoumáte a prostřílíte si cestu ke slávě.
Manévry v prostoru
Pusťte se do intenzivních multiplayerových soubojů, které rozhodnou o tom, kdo se stane nejlepším pilotem známých galaxií. Díky pohlcujícímu boji, který se odehrává v 360 stupních, hra skýtá dost prostoru ke svéráznému manévrování, kterým své soupeře snadno překvapíte. Zajímavý je rovněž systém postupu vašeho pilota a možnost přizpůsobit si loď k obrazu svému. Tu vyměníte součástky, tu si zvolíte úplně jinou třídu lodí - možnosti jsou v podstatě neomezené.


Co nás čeká?

  • Úchvatné audiovizuální zpracování.
  • Intenzivní epické souboje pilot proti pilotovi v dogfightech.
  • Online týmový multiplayer.
  • 360 stupňové boje v obrovském vesmíru.
  • Vylepšování lodí a postav včetně rozličných zbraní, lodí a vybavení.
  • Možnost vybrat si mezi různými třídami, které mají specifické vlastnosti.
  • Plná podpora technologie VR - Oculus Riftu i PlayStation VR.


Foto & Video