Empire of Sin Day One Edition

Datum vydání: září 2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 984988 /
Záruka: 2 roky
Empire of Sin, strategická hra od Romero Games a Paradox Interactive, tě zavede do srdce nemilosrdného zločineckého podsvětí 20. let 20. století, což bylo v Chicagu období prohibice. Tvým úkolem bude se rvát, okouzlovat a zastrašovat ostatní, dostat se až na vrchol a za každou cenu se na něm udržet. Tato noirová hra tě uvrhne přímo doprostřed lesku a bídy rušných 20. let, kde budeš operovat v zákulisí drsné galerky organizovaného zločinu.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE PC Nintendo Switch
Edice
Day One Edition
999 Kč
Předobjednávka
999 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba září 2020
Zásilkovna září 2020
Česká pošta - Balík na poštu září 2020
Česká pošta - Balík do ruky září 2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Empire of Sin Day One Edition Empire of Sin Day One Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
999 Kč

Podrobné informace

Empire of Sin, strategická hra od Romero Games a Paradox Interactive, tě zavede do srdce nemilosrdného zločineckého podsvětí 20. let 20. století, což bylo v Chicagu období prohibice. Tvým úkolem bude se rvát, okouzlovat a zastrašovat ostatní, dostat se až na vrchol a za každou cenu se na něm udržet. Tato noirová hra tě uvrhne přímo doprostřed lesku a bídy rušných 20. let, kde budeš operovat v zákulisí drsné galerky organizovaného zločinu.HERNÍ OBSAH:

  • Vybuduj zločineckou říši – Vyber si podnik a polož základy své zločinecké říše (ať už to budou nelegální obchůdky s alkoholem, odborová ochrana, či kasina) a vybuduj si tým věrných mafiánů, díky kterým se zapíšeš na ulicích. Jakmile si uděláš jméno, rozvíjej svůj vliv tím, že budeš zabírat konkurenční území a obohacovat svůj repertoár o další podniky.
  • Živoucí svět – Prozkoumej ulice Chicaga 20. let 20. století a interagujte s živoucími postavami, z nichž každá má svůj vlastní život a bude reagovat na to, co uděláš (nebo neuděláš). Klábos, donucuj, sváděj, vyhrožuj či zabíjej – hlavně aby bylo po tvém.
  • Braň a rozšiřuj území – Pokud dojde na rány, samozřejmě hypoteticky, a tvoje banda bude potřebovat ostatním sdělit jisté poselství, utkej se v brutálním tahovém souboji. Strategicky rekrutuj gangstery a vybuduj si silnou chemii v rámci týmu, abys maximalizoval bojové poškození a upevnil si svou moc ve městě.
  • Využívej svého vlivu – Uzavírej či porušuj aliance, podplácej poldy a obchoduj na černém trhu, abys pozvedl pověst své frakce a rozšířil svou zločineckou rodinu. Ale nepřátele si vždy drž nablízku a postarej se, abys měl své špehy a oči všude.
  • Vícero vítězných strategií – Ať už se na vrchol dostaneš pomocí násilí, sociálního vlivu, nebo známostí po celém městě, králem či královnou Chicaga se můžeš stát různými způsoby. Díky různým startovním podmínkám a neustále se měnící dynamice ve skupině nebudou žádné dva průchody hrou stejné.