Elite Dangerous

Bazar
Kód produktu: P84475 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - Ujmi se velení nad vlastní hvězdnou lodí a vydej se zkoumat nepřátelskou galaxii. Elite Dangerous přináší původní vesmírné dobrodružství na moderní herní konzole a nabízí vzájemně propojenou galaxii, neustále se rozvíjející příběh a celou Mléčnou dráhu - od jejího jádra až po tu nejzapadlejší sluneční soustavu.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Elite Dangerous Elite Dangerous
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 


 

Elite Dangerous

ELITE DANGEROUS

Ujmi se velení nad vlastní hvězdnou lodí a vydej se zkoumat nepřátelskou galaxii. Elite Dangerous přináší původní vesmírné dobrodružství na moderní herní konzole a nabízí vzájemně propojenou galaxii, neustále se rozvíjející příběh a celou Mléčnou dráhu -  od jejího jádra až po tu nejzapadlejší sluneční soustavu.

Mléčná dráha Naše mléčná dráha400 miliard hvězdných systémů v neuvěřitelném měřítku 1:1. Hraj po svém Hraj po svémZískávej dovednosti, znalosti, bohatství i moc a dostaň se mezi vesmírnou elitu.
Živoucí hra Živoucí hraNové sezony v podobě velkých herních rozšíření přidávají další prvky a dodatečný obsah.
Rozšiř si vesmír

Rozšiř si vesmír

První rozšíření, nazvané Horizons, vás zavede na povrch planet a svěří vám do rukou zbrusu nové průzkumné pozemní vozidlo „Skarab“, které obohatí váš zážitek z Elite Dangerous o nové činnosti  a nové herní možnosti.

Epická hra více hráčů

Zanechej po sobě nesmazatelnou stopu a prožij neustále se rozvíjející příběh ovlivňovaný chováním hráčů v galaxii 34. století, plné soupeřících supermocností.

Epický multiplayer

     

    Herní obsah:

  • Obrovský vesmír: Objev 400 miliard hvězdných systémů v neuvřitelném měřítku 1 : 1, které byly kompletně nasimulovány na základě současných vědeckých poznatků.
  • Zažij nekonečnou svobodu - Získej nové dovednosti, znalosti, bohatství a snaž se udržet na samotném vrcholu potravinového řetězce nehostinného vesmíru.
  • Hra, která nikdy nekončí: Elite Dangerous se stále rozrůstá. Nové sezony v podobě velkých herních rozšíření přidávají další prvky a dodatečný obsah. Momentálně probíhá druhá sezona.
Elite_Final

Foto & Video