Elite Dangerous

Bazar
Kód produktu: P84474 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Ujmi se velení nad vlastní hvězdnou lodí a vydej se zkoumat nepřátelskou galaxii. Elite Dangerous přináší původní vesmírné dobrodružství na moderní herní konzole a nabízí vzájemně propojenou galaxii, neustále se rozvíjející příběh a celou Mléčnou dráhu - od jejího jádra až po tu nejzapadlejší sluneční soustavu.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Elite Dangerous Elite Dangerous
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 


 

Elite Dangerous

ELITE DANGEROUS

Ujmi se velení nad vlastní hvězdnou lodí a vydej se zkoumat nepřátelskou galaxii. Elite Dangerous přináší původní vesmírné dobrodružství na moderní herní konzole a nabízí vzájemně propojenou galaxii, neustále se rozvíjející příběh a celou Mléčnou dráhu -  od jejího jádra až po tu nejzapadlejší sluneční soustavu.

Mléčná dráha Naše mléčná dráha400 miliard hvězdných systémů v neuvěřitelném měřítku 1:1. Hraj po svém Hraj po svémZískávej dovednosti, znalosti, bohatství i moc a dostaň se mezi vesmírnou elitu.
Živoucí hra Živoucí hraNové sezony v podobě velkých herních rozšíření přidávají další prvky a dodatečný obsah.
Rozšiř si vesmír

Rozšiř si vesmír

První rozšíření, nazvané Horizons, vás zavede na povrch planet a svěří vám do rukou zbrusu nové průzkumné pozemní vozidlo „Skarab“, které obohatí váš zážitek z Elite Dangerous o nové činnosti  a nové herní možnosti.

Epická hra více hráčů

Zanechej po sobě nesmazatelnou stopu a prožij neustále se rozvíjející příběh ovlivňovaný chováním hráčů v galaxii 34. století, plné soupeřících supermocností.

Epický multiplayer

     

    Herní obsah:

  • Obrovský vesmír: Objev 400 miliard hvězdných systémů v neuvřitelném měřítku 1 : 1, které byly kompletně nasimulovány na základě současných vědeckých poznatků.
  • Zažij nekonečnou svobodu - Získej nové dovednosti, znalosti, bohatství a snaž se udržet na samotném vrcholu potravinového řetězce nehostinného vesmíru.
  • Hra, která nikdy nekončí: Elite Dangerous se stále rozrůstá. Nové sezony v podobě velkých herních rozšíření přidávají další prvky a dodatečný obsah. Momentálně probíhá druhá sezona.
Elite_Final

Foto & Video