Edice Pokémon: TCG

Pokémon kartičky vychází pravidelně v různých edicích. Hledáš Pokémon TCG z konkrétní edice? V této kategorii najdeš ty nejnovější i nejoblíbenější z nich. A v čem se jednotlivé edice liší? Pokračuj ve čtení a my ti to povíme.

Pokémon Paldean Fates

Pokémon Paldean Fates je nejnovějším setem z cyklu Scarlet & Violet, který vyšel v roce 2024. Jedná se o speciální půlkový set 4,5, ve kterém najdeš pouze kolekce bez boosterů a booster boxů. Největším tahákem této edice jsou Pokémoni v Shine verzi. Celkově obsahuje edice 240 karet a 130 z nich budou v Shiny verzi.

Pokémon Scarlet & Violet

Pokémon Scarlet & Violet je devátou generací s první edicí sběratelské karetní hry Pokémon TCG. Nabízí více než 190 Pokémon karet včetně oblíbených 12 Pokémon-ex ve zcela novém vzhledu. V nabídce najdeš boostery, booster boxy, elite trainer boxy a další.

Pokémon 151 Scarlet & Violet 3,5

Pokémon 151 je speciální sadou karet s celým názvem Pokémon 151 Scarlet & Violet 3,5. Jak už můžeš z názvu rozpoznat, obsahuje 151 Pokémonů první generace, původních Pokémonů generace Kanto. Tato edice nabídne Mini Tinky, ex Boxy, Elite Trainer Box a další.

Pokémon Paldea Evolved

Pokémon Paldea Evolved je druhou edicí deváté generace řady Scarlet & Violet, která vyšla v roce 2023. Tato edice obsahuje více než 190 nových Pokémon karet, přičemž 15 z nich jsou Pokémoni-ex. Najdeme zde například Forretress ex, Meowscarada, Chien-Pao ex, Pikachu ex, Bellibolt ex a další.

Pokémon Obsidian Flames

Pokémon Obsidian Flames edice je specifická v tom, že se zaměřuje na jednoho z Pokémonů - Charizarda. Tohoto oblíbeného ohnivého Pokémona si můžeš vybrat v rámci třetí edice Scarlet & Violet z Kromě Charizarda zde narazíš na spoustu dalších Pokémonů, včetně Pokémonů-ex.

Pokémon Crown Zenith

Pokémon Crown Zenith je posledním setem cyklu Sword and Shield. Poskytuje nejoblíbenější karty z let 2020-2022, včetně Charizarda, Zaciana, Zamazentu, Pikachu VMAX dalších Pokémonů.

Pokémon Silver Tempest

Pokémon Silver Tempest je dvanáctým setem z generace Sword and Shield. Nabízí více než 190 karet včetně 15 nových Pokémonů V, Pokémona VMAX a Pokémonů s novou mechanikou VSTAR. Z této edice u nás najdeš nejen boostery, ale také booster boxy, alba a další.

Pokémon Lost Origin

Pokémon Lost Origin je dalším, tentokrát jedenáctým, setem z cyklu Sword and Shield. Tato sada vyšla v roce 2022 a obohatila nás o 14 nových V Pokémonů, jednoho VMAXe a 6 VSTAR Pokémonů.

Pokémon Astral Radiance

Pokémon Astral Radiance představuje desátý set z cyklu Sword and Shield. Tato edice je známá především pro novou schopnost Radiance a přináší nové Pokémon V a VStar.

Pokémon GO

Pokémon GO je samostatnou edicí karetní hry Pokémon. Tato sada vyšla v létě 2022 a byla velkým hitem především pro její propojení s online mobilní hrou Pokémon Go. V této edici nenajdeš klasické boostery, ale pouze speciální balení jako Elita Trainer Boxy, speciální kolekce a další.

více méně