E3 - Ubisoft konference

PŘEDOBJEDNAT HRY Z E3

Konference Ubisoftu na E3

 

Watch Dogs Legion

Jak už to tak bývá, všechny ty spekulace byly pravdivé a ze všech střípků a leaků šlo složit dohromady to, že tentokrát si za hackery zajedeme do hlavního města Velké Británie - Londýna.

Takže nás čeká spousta běhání a ježdění po městě s mobilem kapse, navíc to tentokrát vypadá i na nasazení jakýchsi speciálních jednotek bezpečnostní služby Albion, která ve městě nastoluje autoritativní režim a dronů (které se ovšem objevily již v díle druhém).

Jasné už je, že budeme ovládat hned několik charakterů. Akce vypadá docela zajímavě, prostředí barevně a rozmanitě, takže uvidíme, jestli hra sklidí větší ohlas, než dvojka. Údajně by mělo jít rekrutovat téměř kohokoliv z davu, což zní jako zajímavá mechanika.

PŘEDOBJEDNAT

Ghost Recon Breakpoint

O Breakpointu jsme měli již relativně hodně informací před eventem, takže tentokrát došel na pódium Jon Bernthal, který hraje záporáka a vedoucího týmu speciálu jménem Wolves. Hned dva trailery, ale samozřejmě až po vydání (či v betě uvidíme), jak se hratelnost změnila od Wildlands.

Beta bude dostupná 5. září 2019.

PŘEDOBJEDNAT

For Honor - Japonský přídavek

Ubisoft se na své konferenci letos soustředil spíše na Live Service updaty stávajících her, takže necháme spíše mluvit samotné trailery.

Rainbow Six Quarantine - Kooperativní karanténa

Trochu taktiky a hodně hororu slibuje nově představená hra Quarantine, v níž budeš muset spolupracovat se dvěma dalšími hráči a dostat nakažené rukojmí do bezpečí. Vyjde na začátku roku 2020.

Roller Champions

Asi málokdo ze čtenářů si vzpomene na Future Sport - futuristický bruslařský film s Wesley Snipesem v jedné z hlavních rolí. No přesně takhle vypadá Roller Champions - vezměte Rocket League, místo aut dejte lidi na bruslích a pusťte je do futuristických arén.

Gods & Monsters

Opravdu jen kratičký teaser fantasy projektu od tvůrců AC: Odyssey. Zahrajeme si za hrdinu, bojujícím proti nestvůrám v kreslené grafice.