E3 - SONY konference

PŘEDOBJEDNAT HRY Z E3

Konference SONY na E3

Celá konference SONY z letošní E3 je tady! Už nemusíš nic hledat, pohodlně se usaď a pozorně sleduj záznam, ať ti neunikne žádná pořádná novinka, která se už brzy objeví ve tvé konzoli PlayStation 4!

Ghost of Tsushima

Staň se legendou Japonska v epické akční adventuře v otevřeném světě, která se odehrává v roce 1274, kdy mongolská armáda zabrala ostrov Tsushima. Vypadá to na pořádnou řežbu s typickou samurajskou filozofií, a to se nám zatraceně líbí.

PŘEDOBJEDNAT

The Last of Us Part II

Už uplynulo 5 let od posledního dobrodružství Joela a Ellie. Ti se nyní vracejí ve druhém pokračování a i tentokrát je čeká nervy drásající souboj o přežití ve světě, kde neplatí žádné zákony.

PŘEDOBJEDNAT

Death Stranding

Postapokalyptický svět a silný příběh, to slibuje nová hra tvůrce legendární série Metal Gear Solid Hidea Kojimy. O příběhu jsme se toho z traileru pravda přiliš nedozvěděli, ale sledovat skvěle nasnímaného a rozanimovaného Normana Reeduse, jak šplhá po horách je zábava i tak

PŘEDOBJEDNAT

Déraciné

Studentce internátní školy se podaří přivolat ducha a tím jsi ty! Tvým úkolem bude navázat se studentkou kontakt a postupně si s ní vybudovat vztah.

Control

Jako ředitel "Úřadu pro kontrolu" budeš v nové hře od tvůrců Quantum Break svádět souboje ze superpadouchy a snažit se udržet pořádek.

Resident Evil 2

Všichni fanoušci RE musí jásat, protože už brzy nás čeká remake populárního druhého dílu. Jedná se o totální remake, takže si vše užijeme v nové grafice a updatované hratelnosti, ale stále se starými dobrými postavami Leonem Kennedym a Claire Redfield.

Trover Saves the Universe

Tahle hra je opravdu zvláštní, vypadá šíleně a určitě nebude pro každého, ale co bychom chtěli od tvůrců Ricka and Mortyho?

Destiny 2: Forsaken (DLC)

Nový příběh, spousta nepřátel, skvělého vybavení. Lákavé, nemyslíš?

PS VR Highlights

Krátké promo všech super novinek a vychytávek, které nás brzy čekají ve VR od PlayStationu!

Marvel’s Spider-Man

Pavoučí muž se blíží a nikdo ho nezastaví! Už na podzim se společně s ním vydáme do New Yorku přilepit pár padouchů ke stropu!

PŘEDOBJEDNAT

Days Gone

Také Days Gone se představilo s novým trailerem, my se ale těšíme, až tenhle otevřený svět plný zombíků provětráme na vlastní konzoli.

PŘEDOBJEDNAT
ZPĚT NA ZAČÁTEK