Dying Light: The Following - Enhanced Edition

Bazar
Kód produktu: P47552 /
Záruka: 2 roky
Dying Light je akční survival horor z pohledu první osoby, který je zasazen do nebezpečného světa. Během dne mohou hráči objevovat rozsáhlé městské prostředí, které je obklopené jak nakaženými, tak i lidmi, kteří bojují o zásoby a snaží se vytvořit si vlastní zbraně na ochranu před zvětšující se infikovanou populací.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
599 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Dying Light: The Following - Enhanced Edition Dying Light: The Following - Enhanced Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

Dying Light je akční survival horor z pohledu první osoby, který je zasazen do nebezpečného světa. Během dne mohou hráči objevovat rozsáhlé městské prostředí, které je obklopené jak nakaženými, tak i lidmi, kteří bojují o zásoby a snaží se vytvořit si vlastní zbraně na ochranu před zvětšující se infikovanou populací. Během noci se ale lovec stává kořistí. Infikovaní začnou být více agresivní a více nebezpeční. Dobrou noc a hodně štěstí!


Obsahuje: rozšířenou edici původní hry, DLC The following, Season pass, mód Be the Zombie a všechny dostupné updaty.

Co nás čeká?

  • Boj o balíčky zásob, na které nemá zálusk pouze Váš hrdina, ale i ostatními přeživší, kteří se nacházejí roztroušeni po celé mapě.
  • Kromě klasických úkolů se můžete vydat na nejrůznější průzkumy a plnit vedlejší úkoly, jakým je například záchrana malé holčičky zavřené ve skříni v opuštěném domě.
  • Střelné zbraně Vám pomohou rychle se vyrovnat s nepřáteli, ale mají i jednu velkou nevýhodou, že dokážou hlukem přivolat větší množství nepřátel.
  • Hra nabízí nepřeberné množství únikových cest. Můžete využívat například efektivní přelézání plotů, nebo přeskakování ze střechy na střechu.
  • Pro boj z blízka oceníte speciální údery, které vám pomohou udržet si monstra co nejdál od těla.


Foto & Video