Dying Light 2

Datum vydání: v roce 2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 88329 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Od tvůrců ze studia Techland a Chrise Avellona (Interplay, Obsidian Entertainment) přichází Dying Light 2 - parkourová survival hra, vyprávějící příběhy přeživších po vypuknuvší zombie apokalypse. Chris do série přinesl svůj RPG designový prvek, takže na každé ze stovek voleb, které za hru učiníš, můžeš záviset výsledek tvého herního snažení.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba v roce 2020
Zásilkovna v roce 2020
Česká pošta - Balík na poštu v roce 2020
Česká pošta - Balík do ruky v roce 2020
Večerní doručení po Praze v roce 2020
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Dying Light 2 Dying Light 2
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

 

Dying Light 2

 

Od tvůrců ze studia Techland a Chrise Avellona (Interplay, Obsidian Entertainment) přichází Dying Light 2 - parkourová survival hra, vyprávějící příběhy přeživších po vypuknuvší zombie apokalypse. Chris do série přinesl svůj RPG designový prvek, takže na každé ze stovek voleb, které za hru učiníš, můžeš záviset výsledek tvého herního snažení.

Pokud například zabiješ pašeráky vody, ta se dostane do rukou jiné frakci a ta začne ovládat město. Když se k nim naopak přidáš, získáš přístup k dodatečným surovinám a předmětům, ale můžeš po městě potkat zástupce nejhorší sociální vrstvy, kteří tě budou chtít okrást a zabít. Každý průchod hrou tak bude jiný na základě voleb konkrétního hráče.

  • Tvá rozhodnutí - tvůj svět - Musíš činit těžká rozhodnutí a drsné oběti, zatímco budeš rozhodovat o osudu společnosti na pokraji zhroucení. Tvé volby budou mít obrovský dopad na celé městské čtvrti a odkryjí nová území a oblasti, které budeš moci prozkoumat.
  • Mimořádná hbitost a brutální souboje - Na své cestě od skromných počátků po člověka oplývajícího velkou mocí máš bezprecedentní svobodu pohybu po celém městě, který plynule přechází v brutální souboj z pohledu první osoby.
  • Kooperace pro 2 - 4 hráče - Zahraj si celou kampaň v kooperaci až pro čtyři hráče. Pořádej vlastní hry nebo se přidávej k ostatním a sleduj, jak jejich rozhodnutí dopadly jinak než ta tvá a jak se svět, který utvořili, liší od toho tvého.

 


Foto & Video