DRAGON BALL XENOVERSE (PC) DIGITAL

DRAGON BALL XENOVERSE se vrací ke slavným bojům série a to s vaším vlastním avatarem, který bojuje po boku Trunkse a mnoha dalších postav. Je toto partnerství dosti silné na to, aby zasáhlo do soubojů a obnovilo časovou historii Dragon Ball do podoby, jakou známe?
PC
Vyšlo: 27.2.2015
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1232453
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
999 Kč
DRAGON BALL XENOVERSE (PC) DIGITAL DRAGON BALL XENOVERSE (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
999 Kč

Podrobné informace

12T

Drsné souboje Gokua a jeho přátel se opět vrátí!

 

POPRVÉ V HISTORII PŘICHÁZÍ SVĚT DRAGON BALL NA STEAMU!

 

DRAGON BALL XENOVERSE se vrací ke slavným bojům série a to s vaším vlastním avatarem, který bojuje po boku Trunkse a mnoha dalších postav. Je toto partnerství dosti silné na to, aby zasáhlo do soubojů a obnovilo časovou historii Dragon Ball do podoby, jakou známe? Nové prvky včetně záhadného Toki Toki City, nové herní mechanismy, nové animace postav a spousta dalších, které budou brzy oznámeny.

 

Herní prvky:

 

  • VLASTNÍ AVATAR  - Hráči si vytvoří svoji vlastní Dragon Ball postavu a zasadí ji do Dragon Ball světa. Vyberte si z klanů Earthling, Majin, Saiyan, Namekian nebo Frieza a začněte bojovat! 
  • NOVÁ LOKACE – Spící hodiny začnou znovu tikat v tajemném a futuristickém Toki Toki City.
  • MASTER SYSTÉM – Vyberte si jednu z původních postav Dragon Ball jako svého mistra, pod jehož vedením budete trénovat. Vaše dovednosti a trénink se bude lišit na základě toho, jakého mistra si zvolíte.  Váš mistr může také zasáhnout do boje, aby vám pomohl.
  • PONOŘTE SE DO HRY – Hra je inspirována jednou z nejslavnějších sérií, co byly kdy vytvořeny.
  • VYLEPŠENÝ HERNÍ KONCEPT – Zažijte nový, rychlý a technický soubojový systém.

 

 

©BIRD STUDIO / SHUEISHA, TOEI ANIMATION

©2013 DRAGON BALL Z the Movie Production Committee

Game ©2015 BANDAI NAMCO Games Inc.

HW požadavky

Windows Vista (x64)/Windows 7 (x64), Intel Core 2 Duo 2.4GHz/AMD Athlon 64 X2 5200+ (2.6 GHz), 2 GB RAM, grafická karta s 512 MB VRAM, např. Nvidia GeForce 8800/ATI Radeon HD 3870, DirectX verze 9.0c, vysokorychlostní připojení k internetu, 10 GB volného místa na disku.