DRAGON BALL XENOVERSE Bundle (PC) DIGITAL

Nejnovější Dragon Ball hra umožňuje hráčům vytvořit si a dále zdokonalovat vlastního bojovníka. Mohou volit z pěti ras, mužského a ženského pohlaví a více než 450 předmětů, které užijí jak při offline, tak i během online dobrodružství.
PC
Vyšlo: 27.2.2015
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1232472
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
1 598 Kč
DRAGON BALL XENOVERSE Bundle (PC) DIGITAL DRAGON BALL XENOVERSE Bundle (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
1 598 Kč

Podrobné informace

12T

Nejnovější Dragon Ball hra umožňuje hráčům vytvořit si a dále zdokonalovat vlastního bojovníka. Mohou volit z pěti ras, mužského a ženského pohlaví a více než 450 předmětů, které užijí jak při offline, tak i během online dobrodružství. Vytvořte si svého dokonalého avatara, učte jej novým dovednostem a trénujte pod dohledem vašich oblíbených postav z Dragon Ball. Pomozte Trunksovi v boji proti novým nepřátelům za obnovu původního příběhu série. Připojte se ke 200 hráčům po celém světě v Toki Toki city hubu a bojujte po jejich boku nebo proti nim v online turnajích.

 

O Season Passu:

Znásobte své zážitky ve výjimečném světě Dragon Ball Xenoverse se Season Passem. Season Pass vám dá přístup ke všem Dragon Ball Xenoverse DLC přídavkům, které jsou nebo teprve budou prodávány samostatně, a to včetně:

  • epizody a questy;
  • mistry a mistrovské questy;
  • arény;
  • dovednosti, kostýmy a doplňky;
  • nové Z-soul.

 

©BIRD STUDIO / SHUEISHA, TOEI ANIMATION
Game © BANDAI NAMCO Games Inc.

HW požadavky

Windows Vista (x64)/Windows 7 (x64), Intel Core 2 Duo 2.4GHz/AMD Athlon 64 X2 5200+ (2.6 GHz), 2 GB RAM, grafická karta s 512 MB VRAM, např. Nvidia GeForce 8800/ATI Radeon HD 3870, DirectX verze 9.0c, vysokorychlostní připojení k internetu, 10 GB volného místa na disku.