Doom 3 BFG Edition

Bazar
Kód produktu: P14330 /
Záruka: 2 roky
Tato hra definovala vlastní žánr a její nové vydaní nabízí značně vylepšenou grafiku, které více vtáhne hráče do démonického světa tohoto mistrovského díla děsivého hororu.
Platforma
PlayStation 3
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Doom 3 BFG Edition Doom 3 BFG Edition
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Tato hra definovala vlastní žánr a její nové vydaní nabízí značně vylepšenou grafiku, které více vtáhne hráče do démonického světa tohoto mistrovského díla děsivého hororu. Hráči mohou hrát také nikdy předtím nezveřejněnou singleplayerovou misi - Lost Mission. základní DOOM 3 a datadisk Resurrection of Evil byly optimalizovány pro 3D, nyní obsahují i 5.1 prostorový zvuk, lepší vykreslení a osvětlení nebo nový checkpointový systém, který umožňuje plynulejší postup ve hře. id Software doladila ovládání, aby stejná intenzita DOOM singl a multiplayerového hraní fungovala i na konzolích. Hra také nově obsahuje baterku na brnění, takže můžete osvětlit temný roh a zároveň střílet na nepřátele najednou. Jako speciální bonus obsahuje DOOM 3 BFG Edition i původní DOOM a DOOM 2, takže získáte konečný výběr z revolučních her vyvinutých id Software.

Děj se odehrává v roce 2145 na Marsu. Ocitnete se v roli mariňáka pracujícího pro Union Aerospace Corporation, což je společnost pro vývoj nových vojenských technologií. V jejich továrně zrovna experimentují s teleportací, jenže vše se jim nějak vymkne z rukou. Jistý člen společnosti zradí a přemění všechny ostatní v zombie a všelijaká monstra. Zhruba v tomto okamžiku hra začíná a na scénu vstupujete vy.


DOOM 3: BFG Edition obsahuje hru DOOM 3 a add-on pack Resurrection of Evil, z nichž jsou oba zcela nově remasterované. Balíček také obsahuje několik hodin nového obsahu - sedm zcela nových úrovní jménem " Lost Mission".

Co nás čeká?

  • Hororové FPS, které se stalo doslova legendou, přičemž první díl byl vydán v roce 1993
  • Záklaní hra Doom 2, datadisk Resurrection of Evil a ještě nikdy neuveřejněná mise Lost Mission.
  • Nový grafický kabát, lepší zvuk.
  • Doom a Doom 2 navíc, jako bonus.

Foto & Video