Divinity: Original Sin Enhanced Edition

Bazar
Kód produktu: P46054 /
Záruka: 2 roky
Divinity Original Sin je RPG od Larian Studios, které se dočkalo úžasného přijetí u kritiků, milionu prodaných kusů a více než 150 ocenění a nominací na hru roku. Nyní se řítí na konzole s velkým množstvím nového a rozšířeného obsahu na PlayStation®4 a Xbox One jako Divinity Original Sin: Enhanced Edition.
Platforma
PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Divinity: Original Sin Enhanced Edition Divinity: Original Sin Enhanced Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

Divinity Original Sin je RPG od Larian Studios, které se dočkalo úžasného přijetí u kritiků, prodalo milion kusů a získalo více než 150 ocenění a nominací na hru roku. Nyní se řítí s velkým množstvím nového a rozšířeného obsahu na PlayStation®4 a Xbox One jako Divinity Original Sin: Enhanced Edition. Odhalte tak hluboký a epický příběh zasazený do raných dnů Rivellonu. Hra Divinity: Original Sin se odehrává dávno před Divine Divinity a The Dragon Knight Saga a představuje vám známý svět v jiné době.Co nás čeká?

  • Skvělé kooperativní dobrodružství od Larianu se dočkalo verze na konzole s novým intuitivním uživatelským rozhraním a dynamicky rozdělenou obrazovkou pro kooperativní hraní a také spousty nového obsahu: úkoly, bojové styly, lokace, změny systému výroby a příběhové situace vdechují nový život již tak rozsáhlému světu Rivellon.
  • Nová generace hráčů získá snadný přístup do klasických RPG. Hra Original Sin: Enhanced Edition představuje izometrickou skupinovou hratelnost, tahový bojový systém a hodiny dabingu a přepracovaných dialogů v příběhu, ve kterém se ocitnete ve fantasy světě, který budete moct svobodně zkoumat díky novému uživatelskému rozhraní s dynamicky rozdělenou obrazovkou.
  • V rozšířené edici na vás čeká velká řada nových funkcí. Pližte se, bodejte, cestujte, otravujte své nepřátele či je vyhazujte do vzduchu. Rivellon v této prodloužené a rozšířené verzi nejžhavějšího titulu 2014 na PC ještě nikdy nebyl zajímavější.
  • Hodiny nových úkolů a příběhového obsahu se zcela novým prostředím, grafikou, vylepšením hratelnosti a kompletně dabovanými dialogy!
  • Staňte se součástí reakčního živoucího otevřeného světa. Prozkoumávejte rozmanitá prostředí, nalézejte zástupy příšer a tuny zajímavých předmětů.
  • Prožijte strhující skupinový tahový souboj. Manipulujte prostředím a používejte kombinace schopností a kouzel.
  • Hrajte v kooperativním režimu pro více hráčů online či na rozdělené obrazovce a zapojte se do kooperativních dialogů. Váš vztah s partnerem ovlivní hru.
  • Díky systému bez tříd si můžete rozvinout postavu, jak budete chtít. Nekonečné interakce předmětů a kombinací představují další úroveň svobody.