Disney Universe je akční plošinovka pro děti i dospělé, která v sobě poprvé v historii spojuje hned několik světů, jež znáte z filmů od Disneye a Pixaru.
PC
Vyšlo: 10.1.2015
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D51964
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
509 Kč
Disney Universe Disney Universe
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
509 Kč

Podrobné informace

PEGI 7 Násilí Steam verze hry


Disney Universe je akční plošinovka pro děti i dospělé, která v sobě poprvé v historii spojuje hned několik světů, jež znáte z filmů od Disneye a Pixaru. Na tyto virtuální disneyovské a pixarovské země totiž někdo zaútočil a zachránit je můžeme pouze my. Můžeme se převléknout za tucet nejoblíbenějších postaviček, z nichž každá používá svůj vlastní „nástroj“ a má i jiné osobité schopnosti. Čeká nás několik disneyovských a pixarovských světů, v nichž se můžeme procházet sami, nebo s přáteli. Porážejte nepřátele, sbírejte herní peníze a zasoutěžte si o co nejlepší skóre.

Hra je bláznivou taškařicí, ve které se spolu poprvé setkávají různé disneyovské a pixarovské postavičky. Jako jedna z roztomilých dětských postaviček se převléknete za svého oblíbeného hrdinu a budete čelit různým nebezpečím a nástrahám legendárních světů od Disneye a Pixaru, mezi něž patří například Příšerky, s.r.o., Piráti z Karibiku, Alenka v říši divů, Lilo a Stitch, Tron, Hledá se Nemo či Lví král. Čekají vás různé úkoly, od skákání po plošinách přes nekrvavé „mlátící“ bitky až po různé zkoumání a řešení rébusů. Každá z více než 40 dostupných postav má svůj vlastní zvláštní „nástroj“, který pak uplatňuje ve svižných, ale komických bojích s nepřáteli. Porážejte své soky, sbírejte mince, postupujte dále a překonávejte své dosavadní rekordy. Takovou disneyovskou plošinovku, jako je tato, jste prostě ještě neviděli.

Co nás čeká?

  • V roli některé z dětských postaviček se vydáte do virtuálního disneyovského světa, kde musíte zastavit herního padoucha a jeho přisluhovače. V tom vám pomohou různé postavičky od Disneye a Pixaru, jejichž role a schopnosti si budete moci přivlastnit.
  • Připravte se k akci, kde vás čeká více než 40 klasických i současných disneyovských postav, jako je například Alenka, Mike, TRON či Stitch.
  • Ke kostýmu každého hrdiny patří i zvláštní „nástroj“, s jehož pomocí lze bojovat proti nepřátelům a který lze dále vylepšovat.
  • Vydejte se na cestu do šesti různých světů, inspirovaných filmy od Disneye a Pixaru, mezi něž patří například Příšerky, s.r.o., Alenka v říši divů, Lilo a Stitch, Tron, Hledá se Nemo či Lví král.
  • Různé úrovně kladou důraz na různé způsoby hraní, například rozbíjení věcí, sbírání předmětů, skákání po plošinách či řešení různých hlavolamů.
  • Spojte se s přáteli a řešte rébusy, porážejte nepřátele a vrhejte se do nebezpečí.


HW požadavky

#CM3.0 GHz Intel Pentium 4 nebo AMD Athlon 64 3500+ nebo ekvivalentní #VMnVidia GeForce 8400 / ATI Radeon 2900 nebo vyšší (integrované grafické karty nejsou podporovány) #RM 2 GB RAM #HM 4 GB volného místa #OMWindows 7 / XP SP3 #DMCD/DVD-ROM

Foto & Video