Disney Princess : Enchanted Journey

Vstupte do světů animovaných filmů Disney – světa Popelky, Ariel – malé mořské víly, Sněhurky a Aladina ve hře Disney princezna: Kouzelná cesta. Hra nabízí malým princeznám setkat se a bavit s oblíbenými Disney princeznami, přičemž hráč je vybízen k plnění různých úkolů, které procvičí jeho kreativitu, orientaci v neznámém prostředí a pozitivní přístup k řešení hádanek.
PC
Vyšlo: 10.1.2015
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D51967
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
509 Kč
Disney Princess : Enchanted Journey Disney Princess : Enchanted Journey
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
509 Kč

Podrobné informace

PEGI 3 Steam verze hry


Vstupte do světů animovaných filmů Disney – světa Popelky, Ariel – malé mořské víly, Sněhurky a Aladina ve hře Disney princezna: Kouzelná cesta. Hra nabízí malým princeznám setkat se a bavit s oblíbenými Disney princeznami, přičemž hráč je vybízen k plnění různých úkolů, které procvičí jeho kreativitu, orientaci v neznámém prostředí a pozitivní přístup k řešení hádanek. Vybranou princeznu si můžete upravit podle svých představ a hned se s ní vrhnout do víru dobrodružství v zábavné adventuře, která vás provede čtyřmi unikátními úrovněmi. Cílem vaší dobrodružné cesty je získat zpět vládu v začarovaném království a porazit všude číhající zlosyny. Každá z Disney princezen má svůj vlastní příběh, kouzelný a krásný svět, v němž se sami můžete přesvědčit o tom, že být tou správnou princeznou, je mnohem náročnější, než se na první pohled může zdát. Je potřeba mít dostatek kuráže, dobrých přátel, víru a odvahu jít vstříc dobrodružství.

Co nás čeká?

  • Spřátelte se se svojí oblíbenou Princeznou – Popelkou, Ariel, Sněhurkou a Jasmínu
  • Hrajte za hrdinku, kterou si sami přizpůsobíte vlastní představě – pojmenujete ji, obléknete, učešete, zvolíte barvu očí a kůže, vyberete vhodné doplňky a nezbytnosti
  • Využijte jedinečnou magickou sílu k prozkoumání čtyř různých částí světů Disney princezen
  • Vyzkoušejte i celou řadu miniher, které hra obsahuje, a prožijte další dobrodružství v kouzleném světe Disney princezen.
  • Vstupte do světa Belly a seznamte se s ní a s Lumierem ve speciálním bolusovém módu


HW požadavky

Windows XP/Vista, 1,8 GHz CPU, 256 MB RAM, 128 MB grafická karta, 1,4 GB volného místa na harddisku, DVD-ROM