Humorná a příběhově orientovaná závodní adventure postavena na klíčových scénách ze stejnojmenného filmu od známého Pixaru, která nabízí možnost ve zvoleném vozítku s vlastní osobností pomáhal postavě jménem Lightening McQueen získat pohár pro vítěze Pistonského šampionátu.
PC
Vyšlo: 28.6.2006
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D52164
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
509 Kč
Disney Pixar Cars Disney Pixar Cars
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
509 Kč

Podrobné informace

PEGI 3 Steam verze hry

Humorná a příběhově orientovaná závodní adventure postavena na klíčových scénách ze stejnojmenného filmu od známého Pixaru, která nabízí možnost ve zvoleném vozítku s vlastní osobností pomáhal postavě jménem Lightening McQueen získat pohár pro vítěze Pistonského šampionátu. Hra obsahuje více než 10 hratelných postav/vozidel s autentickým filmovým dabingem, s nimiž si zazávodíte na více než 50ti tratích v otevřeném herním prostředí. Blesk McQueen je skvělé závodní auto, které se jede zúčastnit závodu o zlatý píst. Zabloudí a propadne panice. Zůstane sám, ale přesto se zoufale snaží najít státní silnici. Cesta ho zavede až do Kardanové Lhoty, zapomenutého městečka na silnici 66, kde vjede na rozestavěnou hlavní třídu a zničí ji. Do závodu zbývá jen pár dní a McQueen sedí ve vězení. Odejít může, teprve až opraví silnici, kterou svou jízdou poškodil. Až se seznámí se zdejšími neobvyklými obyvateli, zjistí, že přátelství a týmová práce je nade vše a že v životě jde hlavně o cestu, nikoliv o cílovou pásku. V akčním finále pak naše autíčko zjistí, co to obnáší být skutečným šampiónem.

Co nás čeká?

  • Závodní adventura na základě filmového příběhu, která zachycuje všechny klíčové momenty z filmu.
  • Více než 10 postav z filmu, za než je možné hrát a se schopností interakce s ostatními hlavními charaktery z filmu.
  • Hráčsky vstřícné prostředí s více než 70-ti závody 20 různých tratí (závody jak na ulici města tak na samotných závodních tratích).
  • Mnoho mini her.
  • Mód pro 2 hráče.
  • Na dabingu PC hry se podíleli stejní herci jako na dabingu stejnojmenného filmu (R. Krajčo, P. Novotný, Jan Teplý, Vladimír Brabec a Jiří Prager a další).


HW požadavky

Minimum
Graphic: nVidia GeForce 2 32 MB ATI Radeon 7500 32 MB
OS: Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows Millenium
CPU: Pentium III 0.800GHz
Paměť: 0.256 GB
HDD: 0.5 GB

Foto & Video