Dishonored 2

Bazar
Kód produktu: P50323 /
Záruka: 2 roky
Staňte se znovu tichým zabijákem s nadpřirozenými schopnostmi ve hře Dishonored 2 – nástupci hry, která získala více, než 100 ocenění Hra roku. Vkročte do světa, v němž se magie mísí s těžkým průmyslem, a odhalte spiknutí, jež mladičkou císařovnu Emily Kaldwin zbavilo trůnu. Můžete si vybrat – budete hrát za již minule se objevivšího Corva, nebo se tentokrát pokusíte vyřešit problémy v kůži Emily?
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Dishonored 2 Dishonored 2
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

 

 

 

Staňte se znovu tichým zabijákem s nadpřirozenými schopnostmi ve hře Dishonored 2 – nástupci hry, která získala více, než 100 ocenění Hra roku. Vkročte do světa, v němž se magie mísí s těžkým průmyslem, a odhalte spiknutí, jež mladičkou císařovnu Emily Kaldwin zbavilo trůnu. Můžete si vybrat – budete hrát za již minule se objevivšího Corva, nebo se tentokrát pokusíte vyřešit problémy v kůži Emily? Ať už bude vaše volba jakákoliv, vězte, že opět budete moci hru projít jak nikým nepozorováni, tak i využít pokročilého bojového systému se spoustou kouzel a útoků a své nepřátele zlikvidovat pěkně brutálně. Volte ovšem moudře – vaše volby budou mít své následky.

 

 

PŘÍBĚH

Dishonored 2 se odehrává 15 let poté, co jste jako bývalý ochránce císařovny tragicky zesnulé Jessamine svrhli Lorda Regenda a zastavili ochromení města Dunwall nemocí zvanou Krysí mor, na jejíž existenci si nyní již málokdo vzpomene. Váš úkol je jasný – musíte se vypravit do města Karnaca – kdysi pyšné přímořské metropole, na kterém se nachází klíč k opětovnému nastolení pořádku a dosazení Emily zpět na trůn, jenž jí byl intrikami odejmut.

d2_01

 


DVĚ POSTAVY, DVA OSUDY

Emily i Corvo nyní oba disponují hlasem, jímž jednotlivé události budou komentovat. Pokud jste si oblíbili nemluvného hrdinu prvního dílu, vzpomenete si nejspíše na příběhová DLC, ve kterém hlavní hrdina – Daud již rovněž hojně komentoval dění. Každá z postav posléze bude využívat jiné síly, udělátka a zbraně, s nimiž můžete prozkoumat to, co leží před vámi, nebo rozpoutat brutální ztráty v řadách nepřátel – ať už budete bojovat na ulicích města, nebo se plížit po střechách, vždy se na vaše síly můžete spolehnout, neboť vám budou oporou proti jinak drtivé přesile nepřátel.

 

d2_02

 

 

ATMOSFÉRICKÝ SVĚT

Z pochmurných, krysami zamořených ulic Dunwallu na barvami hýřící pláže přímořského města Karnaca – těšit se můžete na hustou atmosféru, o kterou se vývojářské studio Arkane opět postaralo. Svět se tak sám stává jednou z postav, které mají bohatý příběh, architekturu a je obýván zajímavými postavami.

d2_03

 

POŘÁDNÁ VÝZVA

Do velké míry je to právě hráč samotný, kdo rozhoduje o tom, jak obtížnou výzvou Dishonored 2 bude. Sami si tak můžete nastavit jednotlivé obtížnosti – ať už se jedná o stealth, pohyb, boj a další parametry. Váš zážitek si tak přizpůsobíte přímo na míru. NOVÝ ENGINE Dishonored 2 pohání nový Void Engine, silně modifikovaný id Tech engine, známý z her DOOM, RAGE, či Wolfenstein: The New Order. Vylepšena tak byla nepřátelská umělá inteligence, nasvícení scény a grafické vykreslování, které přinese nádherné městské scenérie a poskytne dokonalé zázemí k vyprávění dechberoucího příběhu.

d2_04