DiRT Rally

Bazar
Kód produktu: P47312 /
Záruka: 2 roky
Dirt Rally opět přijde s velkou porcí tratí rozmístěných různě po světě. Codemasters potvrdilo závody v britském Walesu, slunném Monaku nebo třeba v Řecku. Oproti předchozím titulům chtějí tvůrci zapracovat hlavně na simulaci ovládání.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
599 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
DiRT Rally DiRT Rally
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

Dirt Rally opět přijde s velkou porcí tratí, rozmístěných po celém světě. Oceňovaní vývojáři z Codemasters chystají pořádný rally zážitek, jenž se bude odehrávat na světoznámých tratích v britském Walesu, slunném Monaku, nebo třeba hornatém Řecku. Oproti předchozím titulům chtějí tvůrci zapracovat hlavně na simulaci ovládání vozidla, notného vylepšení rovněž dozná i grafika, či fyzikální systém. Fanoušci realistických závodů by si tak měli vychutnat skvělou adrenalinovou výzvu, kdy přkeonání dalšího úseku bude pořadným zadostiučiněním. Premiérově se představí rovněž funkce Team Management, tedy komplexní správa vašeho "rally teamu", včetně nabírání či propouštění členů. Dirt Rally opět přijde s velkou porcí tratí rozmístěných různě po světě. Codemasters zatím potvrdilo závody v britském Walesu, slunném Monaku nebo třeba v Řecku. Různé povrchy na tratích budou znamenat odlišné chování vozidel.


Legend edice kromě samotné hry obsahuje rovněž celovečerní dokument o legendě rally Colinu McRaeovi a navíc mini balíček, s nímž získáte možnost závodit v plně vybaveném vozu MINI Cooper S.

Co nás čeká?

  • Možnost usednout do 17 aut, od těch historických až po současné.
  • 36 tratí.
  • Funkce Team Management - komplexní správa vašeho "rally teamu", včetně nabírání či propouštění členů.
  • Hráčská liga s rozličnými online výzvami pro závodění v režimu více hráčů.


Foto & Video