DiRT 5

Datum vydání: 09.10.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 984917 /
Záruka: 2 roky
DIRT 5 je odvážná nová závodní hra od Codemasters. Proháněj se po těch nejvěhlasnějších závodních tratích na světě. Usedni za volant spousty vozidel, od ikonických rallye vozů, přes tahače až po legendární „gétéčka“ a mnoho dalších. Prožij hvězdnou kariéru, závoď s přáteli režimu rozdělené obrazovky pro 4 hráče nebo v inovativních online režimech, vyzkoušej editor livrejí a další nové funkce. DIRT 5 je nová generace extrémních závodů.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 799 Kč
Předobjednávka
1 799 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 09.10.2020
Zásilkovna 09.10.2020
Česká pošta - Balík na poštu 09.10.2020
Česká pošta - Balík do ruky 09.10.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
DiRT 5 DiRT 5
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 799 Kč

Podrobné informace

Přestože DIRT 5 respektuje dědictví a zachovává podstatu této herní řady, začíná její novou kapitolu – je odvážnější než kdykoli předtím. Díky novým funkcím, inovacím a svěžímu přístupu je DIRT 5 centrem pro terénní závody, styl a kulturu, kde můžeŠ neustále vytvářet další a další nezapomenutelné okamžiky.


HERNÍ OBSAH:

  • Proháněj se po tratích po celém světě - Vydej se na cestu kolem světa a závoďte na 70 jedinečných tratích v 10 různých nádherných lokalitách s měnícím se počasím a denní dobou.
  • Posunuj hranice možností v úžasných vozidlech. - UsednI za volant automobilů nejrůznějších typů a kategorií. Pokoř ten nejnáročnější terén v terénních speciálech, závoď v legendárních rallye vozech po nových tratích nebo poznej, jak vypadá akcelerace s 900 koni pod kapotou.
  • Získej přízeň reflektorů - Ikonické hlasy Troye Bakera a Nolana Northa jsou v čele startovního pole dabérů, kteří vdechují život příběhovému režimu kariéry ve hře DIRT 5. Pod křídla si tě vzala závodní legenda a všichni čekají, že se z tebe stane nová hvězda silničních i terénních závodů.
  • Soupeř nebo spolupracuj v terénních akcích - Díky lokálnímu režimu pro více hráčů s rozdělenou obrazovkou, kdy můžeš hrát ve čtyřech lidech offline včetně kariéry, je DIRT 5 ideální hrou pro závodění s přáteli v pohodlí obývacího pokoje.
  • Vytvářej a zaznamenávej díky novým funkcím - Zaznamenávej své největší skoky a nejlepší manévry pomocí detailního fotografického režimu a ukaž všem svůj kreativní styl s nejpodrobnějším editorem livrejí pro všechna auta ve hře DIRT.Foto & Video