DiRT 4

Bazar
Kód produktu: P55137 /
Záruka: 2 roky
Hra pro XONE - DiRT 4 přichází s ultimátní hrou pro všechny fanoušky motorsportu. Hodlá nabídnout vzrušení, nadšení a nekonečně přívaly adrenalinu, které jste u off-road závodů ještě nezažili. Hra navazuje na realistický model DiRT Rally, ke kterému přidává ještě větší důraz na off-road, buginy, trucky a hlavně také režim Your Stage s editorem vlastních tratí.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
599 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
DiRT 4 DiRT 4
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

 

Dirt4

 

DiRT 4 přichází s ultimátní hrou pro všechny fanoušky motorsportu. Hodlá nabídnout vzrušení, nadšení a nekonečně přívaly adrenalinu, které jsi u off-road závodů ještě nezažil/a. Hra navazuje na realistický model DiRT Rally, ke kterému přidává ještě větší důraz na off-road, buginy, trucky a hlavně také režim Your Stage s editorem vlastních tratí.

 

Dirt4_01

 

VYTVOŘ SI VLASTNÍ ZÁVODY

V novém režimu Your Stage si můžeš nastavit téměř vše a vytvořit si etapy podle svých představ. Vyber si, kde se závod bude konat, jak dlouhý bude a za jakých podmínek se pojede – slunce, déšť nebo bláto? Stačí pár kliknutí a budeš mít vytvořen závod, který můžeš jednoduše a hlavně okamžitě sdílet se svými kamarády.


TRATĚ DLE TVÉHO GUSTA

S Your Stage si můžeš vytvořit klidně i delší, složitější a technicky náročné závody, stejně tak mnohem jednodušší, které budou vyhovovat méně zkušeným hráčům. Podle tvůrců existuje více než miliarda možných fází etap. Na tratích se pak v časovkách můžeš přetahovat s kamarády.

 

Dirt4_02


KLASICKÁ RALLY I TAHAČI

DiRT 4 staví na základech DiRT Rally a zúčastníš se tak náročných oficiálních soutěží FIA World Championship, rallycrossu, bugin nebo závodů s monstrózními tahači. V rally se podíváš dohromady do pěti známých míst - Austrálie, Španělsko, Michigan, Švédsko a Wales. V závodech s nákladními a offroad vozidly na tebe čeká Kalifornie, Nevada a Mexiko.


PŘES 50 VOZŮ

Zatímco své řidičské dovednosti budeš pilovat v akademii rally ve Washingtonu, kde tě je naučí Jen Horsey. Celkem budeš mít na výběr zhruba 50 nejrůznějších off-road vozidel, včetně Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Subaru WRX STI NR4 a Audi Sport quattro S1 E2.

 

Dirt4_03


PROPRACOVANÁ KARIÉRA

V kariéře vytvoříš vlastního řidiče, s kterým vystoupáš až na závodnický vrchol. Nejprve ale budeš muset získat určité uznání, sponzory a postupně vybudovat tým, který bude mít jediný cíl: všechno vyhrát. Při závodech se bude auto samozřejmě opotřebovávat a jízdní vlastnosti budou ovlivněny povětrnostními podmínkami a samotnou tratí. Vše budeš moci opravit v souladu s pravidly u svých mechaniků a techniků, které si najmeš.


NOVÝ RACENET

Nechybí nová generace systému Racenet. V něm budou aktuální žebříčky lig a turnajů, žebříčky ze všech platforem (PC, PS4 a Xbox One) a mnohem podrobnější telemetrie. Samozřejmostí jsou potom denní, týdenní a měsíční výzvy proti hráčům z celého světa.