Digitální DistribuceProč využívat digitální distribuci

Díky digitální distribuci můžete ihned hrát hru, na kterou jste zrovna dostali chuť. Stačí si ji na našem webu objednat a my vám ji okamžitě dodáme. To vše z pohodlí svého domova!

Možnost platby

Digitální obsah je při objednání nutné uhradit platební kartou, jedině tak dokážeme zajistit okamžité dodání zboží.

Pokud nedisponujete platební kartou s možností platby přes internet, pak navštivte některou z našich prodejen a zboží si můžete zakoupit "za hotové".

Jsme tu pro vás

Sem tam se něco nepodaří, a proto jsme tu my! Pokud máte problém s digitálním zbožím, které jste u nás zakoupili, kontaktujte nás na email podpora@jrc.cz a my vám pomůžeme problém vyřešit.

 

Formát, kterým vám bude hra doručena, může mít následující podoby:

  • Pouze odkaz na stažení souboru - stáhnou se instalační soubory a po instalaci produktu lze hru hrát
  • Pouze aktivační klíč - e-mailem obdržíte aktivační klíč, který zadáte do distribučního systému třetí strany (STEAM, Origin, Uplay apod.) přes který bude následně umožněno stažení a hraní hry
  • Odkaz na stažení a aktivační klíč - hra vyžaduje zadání aktivačního klíče během instalace. Jde o kombinaci mezi body a) a b)

Digitální distribuce knih

Knihy ke stažení je možné si užívat ještě jednodušší než hry. Jediným omezením je nutnost ověřit, zda vaše čtečka elektronických knih podporuje formáty, ve kterých je kniha nabízena. Po nákupu si jednoduše zvolíte formát souboru, který si stáhnete do čtečky a můžete vesele číst!