Diablo IV

Datum vydání: v roce 2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 100471 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - V tomto nejnovějším pokračování legendární ságy si budeš moci užít zbrusu nový příběh a zabojovat v dosud největším světě, jaký kdy byl v sérii k vidění. Hra slibuje návrat k temnějšímu pojetí světa Sanctuary - pekelné jámě, která byla zbavena vší naděje a ovládána hordami strašlivých démonů.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba v roce 2020
Zásilkovna v roce 2020
Česká pošta - Balík na poštu v roce 2020
Česká pošta - Balík do ruky v roce 2020
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Diablo IV Diablo IV
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace


Upozornění: Cena a datum vydání jsou pouze orientační.

 

Diablo IV

DIABLO IV

V tomto nejnovějším pokračování legendární ságy si budeš moci užít zbrusu nový příběh a zabojovat v dosud největším světě, jaký kdy byl v sérii k vidění. Hra slibuje návrat k temnějšímu pojetí světa Sanctuary - pekelné jámě, která byla zbavena vší naděje a ovládána hordami strašlivých démonů.

Prozkoumej svět Sanctuary Prozkoumej svět SanctuaryA cestuj napříč hned 5 odlišnými regiony, plnými smrtících nepřátel. Klasická hratelnost Klasická Diablo hratelnostVčetně robustního RPG vývoje charakteru RPG, donekonečna hratelných dungeonů a brutálního boje. Otevřený svět Otevřený světObývaný novými hrozbami a smrtícími střetnutími s masivními bossy s více fázemi.
Legendy se vracejí

Legendy se vracejí

V Diablo IV na tebe čeká hned 5 povolání, přičemž většina ti budou důvěrně známa. Nič své nepřátele brutálním bojem na blízko jako Barbar, usmaž, či zmraz je jako Kouzelnice, nebo se proměň ve zvířata coby Druid. Každé z povolání má pak své vlastní vývojové stromy a spoustu schopností, které ti pomohou se vyrovnat s nepřáteli.

Multiplayer? Samozřejmost!

Kromě masivní kampaně pro jednoho hráče si všechno budeš moci pěkně projít se svými přáteli - ať už máš zrovna chuť na příběhový mód, nebo se ponoříš do endgamu a získáš ten nejcennější loot.

Multiplayer

     

     

    Herní obsah:

  • Inteligentnější, více smrtící a rozmanitější bestiář: Vydej se do světa, v němž žijí rodiny monster, z nichž všechny společně budou tvořit strategickou výzvu. Dokážeš se zadaptovat a přežít?
  • Promyšlený systém vylepšení: Experimentuj a vytvářej rozličné buildy za pomocí talentových stromů a skillů, lootu, run a runových slov a nově dokonce mountů.
  • Pořádný dungeon crawler: Donekonečna znovuhratelné dungeony k prozkoumání a nové tzv. Keyed Dungeony, které představují určitou předem specifikovanouhrozbu, které troufající si hráči mohou čelit.
DiabloIV_Final