Detroit Become Human

Datum vydání: v roce 2020 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 100007 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PC - Nahlédni do neklidné vize Detroitu budoucnosti, v níž lidé a androidi žijí v křehké koexistenci a v níž tvá rozhodnutí formují dění kolem tebe.
Platforma
PC
PC PlayStation 4
Edice
Standard Edition
999 Kč
Předobjednávka
999 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba v roce 2020
Zásilkovna v roce 2020
Česká pošta - Balík na poštu v roce 2020
Česká pošta - Balík do ruky v roce 2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Detroit Become Human Detroit Become Human
PC Krabicové vydání
Předobjednávka
999 Kč

Podrobné informace

 

 

 

 

Detroit Become Human PS4

DETROIT: BECOME HUMAN

Prozkoumej řadu možných osudů každé z postav a veď je rozvětveným příběhem, který je staví před složitá osobní dilemata, aby je nakonec dovedl až k zásadní otázce jejich vlastní existence.

Connor ConnorJako špičkový prototyp androida pátrej po celém Detroitu, prohledávej místa zločinů a vyšetřuj nepokoje, k nimž v této neklidné metropoli dojde. Markus MarkusTvá šance zažehnout plamen, který by mohl vést k povstání androidů, je Markus, další „deviant“, který se osvobodil od svého programu. Kara KaraPoznej zbídačenou a zchátralou stranu Detroitu očima nově vyrobené androidky, která prolomila své naprogramování.
Navštiv Detroit roku 2038

Co z nás dělá lidi?

Vžij se do kůže tří odlišných androidů ve chvíli, kdy tento překrásný nový svět balancuje na okraji chaosu. Tvá rozhodnutí dramaticky pozmění vývoj herního příběhu. Čekají tě tisíce voleb a desítky možných konců, jak tedy ovlivníš budoucnost Detroitu?

Jejich životy, tvá rozhodnutí

Utvářej ambiciózně se rozvětvující vyprávění, kde tvá rozhodnutí určují nejen osud tří hlavních postav, ale celého Detroitu.
Způsob, jakým povedeš Karu, Connora a Markuse, může rozhodnout o životě a smrti – a i když některý z nich zaplatí cenu nejvyšší, příběh tím nekončí…

Kde jsou hranice boje za svobodu?

     

    Herní obsah:

  • Detroit roku 2038 - Nahlédni do neklidné vize Detroitu budoucnosti, v níž lidé a androidi žijí v křehké koexistenci a v níž tvá rozhodnutí formují dění kolem tebe.
  • Užij si vyprávění - Utvářej ambiciózně se rozvětvující vyprávění, kde tvá rozhodnutí určují nejen osud tří hlavních postav, ale celého Detroitu.
  • Svět, kde nic není černobílé - Vstup do světa, kde morální dilemata a obtížná rozhodnutí mohou zotročené androidy změnit na revolucionáře, kteří promění svět.
Detroit_Final

HW požadavky

Minimální:

OS: Windows 10 (64 bit)
Procesor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz / AMD FX-8350, 4.2 GHz (6 to 8 logical cores minimum highly recommended)
RAM: 8GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 780 / AMD Radeon HD 7950
VRAM: 3GB a více