Desková Hra - Hra o trůny LCG - Lvi Casterlyovy skály

Výprodej
Vyšlo: 27.10.2016 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 50175 /
Záruka: 2 roky
-67%
Desková Hra - Hra o trůny LCG - Lvi Casterlyovy skály
Ze všech velkých rodů Západozemí žádný nežízní po moci tak intenzivně jako rod Lannisterů.
Pouze na prodejnách
199 Kč
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Desková Hra - Hra o trůny LCG - Lvi Casterlyovy skály Desková Hra - Hra o trůny LCG - Lvi Casterlyovy skály
Deskové hry Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč 199 Kč

Podrobné informace

Hra o Trůny - desková hra na motivy populární ságy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně nyní kompletně v češtině! Ovládňete Železný trůn a staňte se vládcem Západozemě!

Jako vládci Casterlyovy skály Lannisteři vlastní nepopsatelné bohatství a dokonce drží i vládu nad Železným trůnem, nicméně nejsou spokojeni s pouhou službou říši. Namísto toho pracují v utajení prostřednictvím vychytralých plánů a prohnaných triků k dosažení svého cíle stát se nejmocnějším rodem v Sedmi královstvích. Přidej se k Lannisterům v jejich snaze rozšířit svůj vliv napříč Západozemím.

Hra o trůny: karetní hra je hrou intrik, politiky, zrady a válek pro dva až čtyři hráče na motivy světoznámé ságy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Lvi Casterlyovy skály se zaměřují na rod Lannisterů a přinášejí nové silné postavy, události, lokace, doplňky a plány k vylepšení balíčků Lannisterů. Rozšíření také obsahuje nové karty pro každou z herních frakcí, stejně jako rozmanité neutrální karty, které mohou být použity k rozšíření jakéhokoliv balíčku.

Doplňující informace:

  • Počet hráčů:3-6 hráčů
  • Doba hraní: 2 - 3 hodiny
  • Věk hráčů: od 14 let

Foto & Video