Death Mark

Datum vydání: 14.06.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 90742 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Zvláštní povídačka se šíří v Tokyu: ti, kteří nesou značku, zemřou. Neočekávaně se objeví na těle jako mateřské znaménko a říká se, že přinese neznámou smrt. Teď, když jsi ztratil paměť, stojíš před záhadným domem, který má údajně ochraňovat ty, kteří nesou značku. Odpočet smrti ale započal už dávno před otevřením dveří domu.
Platforma
Nintendo Switch
Edice
Standardní
1 499 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
Česká pošta - Balík do ruky Předobjednávka
Česká pošta - Balík na poštu Předobjednávka
PPL kurýrní služba Předobjednávka
Večerní doručení po Praze Předobjednávka
Zásilkovna Předobjednávka
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Death Mark Death Mark
Nintendo Switch Krabicové vydání
Předobjednávka
1 499 Kč

Podrobné informace

Zvláštní povídačka se šíří v Tokiu: ti, kteří nesou značku, zemřou. Neočekávaně se objeví na těle jako mateřské znaménko a říká se, že přinese neznámou smrt. Teď, když jsi ztratil paměť, stojíš před záhadným domem, který má údajně ochraňovat ty, kteří nesou značku. Odpočet smrti ale započal už dávno před otevřením dveří domu.

 HERNÍ OBSAH:

  • Hledej a přežij! - Abys ses vyhnul jisté a tragické smrti  "rukou" rozhněvaných duchů, budeš muset prozkoumat své okolí a najít cokoliv, co ti může pomoci přežít.
  • Lovec duchů - Někdy je meč mocnější než pero. Tam, kde slova selhávají je třeba zaujmout bojové postavení. Pamatuj si, cena za špatnou obranu je život.
  • Hádanky - Jako by nebylo dost bránit se útočícím duchům, musíš na to ještě ke všemu jít správným způsobem. Pokud to neuděláš, možná přežiješ, ale budeš si přát, aby se tak nestalo. Ujistěi se, že jsi našel všechna vodítka a indicie a vyvodil jsi z nich správné závěry, aby tvé přežití stálo za to.

Foto & Video