Dead Space 2

Bazar
Vyšlo: 08.07.2011 /
Kód produktu: P10467 /
Záruka: 2 roky
Inženýr Issac Clarke se vrací v pokračování mimořádně úspěšné ságy Dead Space. Poté, co se probudí z kómatu v obrovské vesmírné metropoli jménem „Sprawl“ zjišťuje, že je jediným přeživším strašlivé mimozemské nákazy a ocitá sám uprostřed nové katastrofické noční můry.
Platforma
Xbox 360
149 Kč
Pouze na prodejnách
149 Kč
Dead Space 2 Dead Space 2
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

Inženýr Issac Clarke se vrací v pokračování mimořádně úspěšné ságy Dead Space. Poté, co se probudí z kómatu v obrovské vesmírné metropoli jménem „Sprawl“ zjišťuje, že je jediným přeživším strašlivé mimozemské nákazy a ocitá sám uprostřed nové katastrofické noční můry. Ačkoli jeho mysl balancuje na pokraji šílenství, musí unikat před represí vlády a bojovat s přízraky své mrtvé přítelkyně, Isaac udělá cokoli, aby se zachránil a vyšel z krutého nerovného souboje vítězně.

S bohatým arzenálem vyspělých zbraní k porcování Nekromorfů a novým odhodláním je připraven utkat se s hrůzami temného vesmíru. Typickou Isaacovu plazmovou řezačku doplňují nové účinné zbraně, s nimiž se může vypořádávat s vytrvalou hrozbou ze strany nekromorfů s ještě větší přesností a efektivitou na zemi i ve stavu beztíže. Ale Isaacovi nejde ve Dead Space 2 jen o pouhé přežití - tentokrát se hraje podle jeho pravidel.

Co nás čeká?

  • Isaac Clarke, lapený uprostřed strašlivé mimozemské nákazy, decimující obrovské vesmírné město Sprawl, si z něj musí prosekat a prostřílet cestu ven.
  • Na cestě za záchranou vlastního životu se budete probíjet prostorami Unitologické katedrály, přelétávat solární park a infiltrovat zařízení CEC.
  • Za každým rohem čekají známé i zcela nové pitoreskní nestvůry.
  • K dispozici máte arzenál ničivých zbraní, s nimiž rozpoutáte ve vesmíru. Nekromorfy budete připichovat oštěpy ke zdem, využívat vylepšenou telekinezi k proměně končetin ve smrtící zbraně, nastražovat trhavé miny s velkým účinkem či prorážet obrovské otvory do trupu lodi, jimiž budou masy nepřátel vtaženy do temnoty vesmíru.
  • Díky posilovacím tryskám v Issacově obleku se budete pohybovat ve stavu beztíže lépe, než kdykoli předtím. Objevíte hlubiny Sprawlu, zažijete souboje v beztížném stavu a budete muset řešit fyzikální rébusy s možností neomezeného pohybu v prostoru.
  • Vůbec poprvé zažijete děsivé útoky nekromorfů se spoluhráči. Utkáte se s nimi v soubojích po celém Sprawlu a budete čekat na svou šanci je takticky rozporcovat.