Dead Cells - Prisoner's Edition

Datum vydání: 30.10.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 986296 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - V brutálně obtížné 2D akční plošinovce Dead Cells ti je svěřen do rukou produkt nepovedeného alchymistického pokusu, který se snaží přijít na kloub tomu, co se děje na rozlehlém, neustále se měnícím a zdánlivě prokletém ostrově. Kombinace tuhých, ale férových soubojů, citlivého ovládání, nezdolných protivníků, permanentní smrti a samozřejmě i nouzového odkulení se stranou, které tě dostane z nesnází, vytváří náročnou hru plnou impulzivních reakcí, ve které si projdeš vnitřní očistou.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Nintendo Switch
Edice
Prisoner's Edition
3 199 Kč
Předobjednávka
3 199 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 30.10.2020
Zásilkovna 30.10.2020
Česká pošta - Balík na poštu 30.10.2020
Česká pošta - Balík do ruky 30.10.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Dead Cells - Prisoner's Edition Dead Cells - Prisoner's Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
3 199 Kč

Podrobné informace

Obsah Prisoner’s Edition:

 • Sběratelská plechová krabice opatřená logem Dead Cells
 • Ručně barvenou, 22 cm vysokou figurku vězně třímajícího jednu z neobvyklých zbraní nacházejících se ve hře – vorpánev
 • Tři smaltované odznáčky
 • Čtyři metalické samolepky
 • Exkluzivní tištěný obrázek ideální k zarámování
 • Číslovaný certifikát Oranžovou gramodesku s dvěma skladbami od francouzského skladatele Yoanna Laulana
 • Speciální krabicovou verzi Dead Cells – Action Game of the Year s kapesním artbookem, klíčenkou a navíc také s DLC balíčky Rise of the Giant a The Bad Seed přímo na disku, respektive herní kartě.

 

Dead Cells

V brutálně obtížné 2D akční plošinovce Dead Cells ti je svěřen do rukou produkt nepovedeného alchymistického pokusu, který se snaží přijít na kloub tomu, co se děje na rozlehlém, neustále se měnícím a zdánlivě prokletém ostrově. Kombinace tuhých, ale férových soubojů, citlivého ovládání, nezdolných protivníků, permanentní smrti a samozřejmě i nouzového odkulení se stranou, které tě dostane z nesnází, vytváří náročnou hru plnou impulzivních reakcí, ve které si projdeš vnitřní očistou.

Poznej „rougevanii“ – herní styl, v němž se propojený svět, větvící se cesty a odemykatelné dovednosti snoubí s neustálou hrozbou smrti, která ti v žilách rozpumpuje adrenalin. Nečekej žádné záchytné body – buď porazíš závěrečného bosse na první pokus, nebo to budeš muset zkusit znovu od začátku. V následujících pokusech ti nicméně z vašeho dosavadního postupu něco zůstane – nově odemčené cesty, přístup do neprobádaných oblastí, mutace, schopnosti a zbraně.

Když už je řeč o zbraních, v Dead Cells najdeš přemíru způsobů, jak zabít své nepřátele. Velkou spoustu všelijakých mečů, luků a pochopitelně i kouzel, ale také biče, granáty a věže, přičemž každá zbraň má svůj vlastní unikátní účinek. Mutace a svitky ti navíc umožňují vytvořit si a postupně vylepšovat svou postavu pokaždé dočista jinak.

Jakmile ale dojde na lámání chleba, jsou to tvé hráčské dovednosti, na čem záleží ze všeho nejvíc! Hry žánru „roguelite“ jsou o neustálém pilování dovedností, dokud se z toho, co původně bylo nepřekonatelnou překážkou, nestane odpolední procházka parkem. Mějte trpělivost, zlepšíte se… nakonec.

  

HERNÍ OBSAH:

 • Roguevanie: Postupný průzkum propojeného světa se znovuhratelností her žánru „roguelite“ a neustálou hrozbou permanentní smrti zaručují nikdy nekončící příval adrenalinu.
 • 2D akce ve stylu her ze série Souls: Tuhé, ale férové souboje, charakteristický odkul stranou, přes devadesát zbraní a kouzel s unikátními vlastnostmi.. Akce neodpouštějící chybu ve spojení  s nepřítomností záchranné sítě zajišťuje adrenalinovou jízdu při každém pokusu o zdolání hry.
 • Nelineární postup: Stoky, kostnice nebo hradby? Speciální trvalé schopnosti vám – poté, co je odemknete – zpřístupní nové cesty, kterými budeš moct dosáhnout svého cíle. Zvol si cestu, která vyhovuje tvé aktuální postavě, tvému hernímu stylu nebo prostě jen momentální náladě.
 • Průzkum: Tajné místnosti, skryté chodby, úchvatná prostředí. Najdi si chvilku na procházku po hradbách a nasaj do plic svěží mořský vzduch prosycený mlhou..

Foto & Video