Dead by Daylight

Bazar
Kód produktu: P84477 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Dead by Daylight je asymetrická hororová hra pro více hráčů (4v1), ve které se jeden hráč ujímá role brutálního zabijáka, zatímco ostatní čtyři jsou přeživší, kteří se zoufale snaží nenechat se chytit, umučit a zabít.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Dead by Daylight Dead by Daylight
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 

Dead By Daylight

 

Dead by Daylight je asymetrická hororová hra pro více hráčů (4v1), ve které se jeden hráč ujímá role brutálního zabijáka, zatímco ostatní čtyři jsou přeživší, kteří se zoufale snaží nenechat se chytit, umučit a zabít.

Přeživší hrají z pohledu třetí osoby a mají výhodu v podobě lepšího výhledu na situaci. Zabiják hraje z pohledu první osoby a víc se soustředí na svou kořist.

V každém střetu je cílem přeživších utéct z bojiště, aniž by je zabiják chytil – a to v prostředí, které se mění s každou další hrou.

 
Herní obsah:

 

  • PŘEŽIJTE SPOLU.. NEBO NE - Přeživší mohou mezi sebou buď spolupracovat, nebo být sobečtí. Šance na přežití záleží na tvých rozhodnutích.
  • KDE TO JSEM? - Každá úroveň je generovaná procedurálně, takže nikdy nebudeš vědět, co máš očekávat. Kvůli tomu, že se pokaždé objevíš na jiném místě, si nikdy nebudeš připadat v bezpečí!
  • HOSTINA PRO ZABIJÁKY - Dead by Daylight čerpá inspiraci ze všech koutů světa hrůz. Zahraj si za příšery od silného Slashera po děsivou paranormální entitu. Ovládni jedinečné schopnosti každého zabijáka, abys své oběti dokázal/a ulovit, chytit a obětovat.
  • HLOUBĚJI A HLOUBĚJI – Každý zabiják a přeživší má svůj vlastní hluboký systém rozvoje postavy a spoustu odemknutelných věcí, které lze upravit tak, aby vyhovovaly tvé osobní strategii.
  • SKUTEČNÍ LIDÉ, SKUTEČNÝ STRACH - Nikdy nebudeš vědět, jak se situace vyvine. Atmosféra, hudba a mrazivé prostředí se snoubí v děsivém zážitku. Když budeš mít dost času, možná i zjistíš, co se skrývá v mlze.

 


Foto & Video