Dead by Daylight Nightmare Edition

Výprodej
Vyšlo: 06.12.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 100950 /
Záruka: 2 roky
-40%
Dead by Daylight Nightmare Edition
Hra pro PS4 - Dead by Daylight je nejoblíbenější hororovou hrou současnosti s celosvětovou hráčskou základnou přesahující osm milionů hráčů! Zbrusu nová Dead by Daylight – Nightmare Edition představuje její nejnovější a dosud nejbohatší fyzickou verzi.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
599 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Dead by Daylight Nightmare Edition Dead by Daylight Nightmare Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč 599 Kč

Podrobné informace


V Nightmare Edition nalezneš také bonusový obsah z původní fyzické verze Dead by Daylight. Konkrétně se jedná o tyto čtyři doplňky:

  • DLC „The 80’s Suitcase“ umožňující upravit vzhled pětice vybraných unikajících.
  • DLC „The Bloodstained Sack“ umožňující upravit vzhled čtyř vybraných zabijáků.
  • DLC „Of Flesh and Mud“ přidávající novou mapu, nového zabijáka a nového unikajícího.
  • DLC „Spark of Madness“ přidávající novou mapu, nového zabijáka a nového unikajícího.


Dead by Daylight

Dead by Daylight je nejoblíbenější hororovou hrou současnosti s celosvětovou hráčskou základnou přesahující osm milionů hráčů! Zbrusu nová Dead by Daylight – Nightmare Edition představuje její nejnovější a dosud nejbohatší fyzickou verzi. V této asymetrické hororové hře pro více hráčů (čtyř proti jednomu) na tebe čekají dva zcela odlišné herní zážitky – buď se chopíš role nemilosrdného osamělého zabijáka, nebo budeš hrát za jeho potenciální oběť, jednoho ze čtyř unikajících přeživších, kteří se ze všech sil snaží vyhnout tomu, aby byli chyceni, mučeni a zabiti.

Zatímco skupinka unikajících hraje v třetí osobě a má tak výhodu lepšího povědomí o bezprostřední situaci, zabijáka ovládáš v pohledu z vlastních očí, což ti umožňuje více se zaměřit na svou kořist.

 
HERNÍ OBSAH:
  • Přežijte spolu... nebo ne - Přeživší mohou mezi sebou buď spolupracovat, nebo být sobečtí. Šance na přežití záleží na tvých rozhodnutích.
  • Kde to jsem? - Každá úroveň je generovaná procedurálně, takže nikdy nebudeš vědět, co máš očekávat. Kvůli tomu, že se pokaždé objevíš na jiném místě, si nikdy nebudeš připadat v bezpečí!
  • Hostina pro zabijáky - Dead by Daylight čerpá inspiraci ze všech koutů světa hrůz. Zahraj si za příšery od silného Slashera po děsivou paranormální entitu. Ovládni jedinečné schopnosti každého zabijáka, abys své oběti dokázal/a ulovit, chytit a obětovat.
  • Hlouběji a hlouběji - Každý zabiják a přeživší má svůj vlastní hluboký systém rozvoje postavy a spoustu odemknutelných věcí, které lze upravit tak, aby vyhovovaly tvé osobní strategii.
  • Skuteční lidé, skutečný strach - Nikdy nebudeš vědět, jak se situace vyvine. Atmosféra, hudba a mrazivé prostředí se snoubí v děsivém zážitku. Když budeš mít dost času, možná i zjistíš, co se skrývá v mlze.