DayZ

Vyšlo: 15.10.2019 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 99495 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
Hra pro PS4 - Vydej se zkoumat nelítostnou, postapokalyptickou krajinu a bojuj o život s až šedesáti hráči na jednom serveru – v prostředí, ve kterém nakažená horda zombií je jenom jednou z mnoha věcí, které tě mohou zabít. Hlad, infekce, ztráta krve nebo ostatní hráči – to vše může udělat z každého dne tvůj poslední. Pokusíš se přežít na vlastní pěst, nebo se spojíš s ostatními a budete bojovat proti nepřátelskému světu společně?
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
999 Kč
Pouze na prodejnách
799 Kč
Pouze na prodejnách
999 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
DayZ DayZ
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace

DayZ


DayZ je napínavá, nemilosrdná online hra s otevřeným světem, ve které mají všichni hráči stejný cíl – přežít, jak nejdéle to bude možné, a to za jakoukoliv cenu.

Vydej se zkoumat nelítostnou, postapokalyptickou krajinu a bojuj o život s až šedesáti hráči na jednom serveru – v prostředí, ve kterém nakažená horda zombií je jenom jednou z mnoha věcí, které tě mohou zabít. Hlad, infekce, ztráta krve nebo ostatní hráči – to vše může udělat z každého dne tvůj poslední. Pokusíš se přežít na vlastní pěst, nebo se spojíš s ostatními a budete bojovat proti nepřátelskému světu společně?

 

 Tohle je DayZ, tohle je tvůj příběh.

  • Za jakoukoliv cenu přežij co nejdéle v nepřátelském prostředí.
  • Zkoumej věrně zpracovaný otevřený svět Černarusi o rozloze 230 kilometrů čtverečních ručně vytvořeného území, čerpajícího inspiraci ze skutečných míst.
  • Nech se pohltit napínavým, emocionálním dějem stavějícím na nepředvídatelných interakcích šedesáti hráčů na jednom serveru, z nichž každý bojuje o vlastní přežití.
  • Poznej širokou škálu komplexních mechanismů her žánru „survival“ – lovem zvěře a výrobou předmětů počínaje a propracovanou simulací zranění a nakažlivými chorobami konče.
  • Přežij tváří v tvář nebezpečnému prostředí s dynamickým počasím, ve kterém se pohybují nejenom nakažení obyvatelé Černarusi, ale také predátoři z říše zvířat.
  • S pomocí vozidel cestuj krajinou nebo převážej materiál z místa na místo.
  • Perzistentní servery s komplexní správou předmětů a možností stavět improvizované základny.
  • Intenzivní, věrně zpracované souboje na dálku i na blízko.
  • Plynulé ovládání postavy využívající výhod detailního animačního systému.