Hra pro PS4 - Pokud sis myslel, že zombie hry již začínají být pasé, Days Gone tě vyvede z omylu. Vypráví příběh Deacona St. Johna, lovce odměn a zatvrzelého motorkáře, který cestuje ztichlou krajinou světa, který ovládli zombíci, jež přeživší označují za Freakers. Hlavním úkolem bude pochopitelně přežít, ovšem, jak budeš pozvolna potkávat další postavy, se před tvýma očima budou odvíjet pořádně napínavé události.
PlayStation 4
Datum vydání: 26.04.2019
Lokalizace: České titulky
Kód produktu: 48913
Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč
Days Gone Days Gone
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

PEGI 18 Násilí


Předobjednej a získej následující bonusy

Days Gone

DAYS GONE

Nazuj si zašpiněné boty bývalého motorkářského psance Deacona St. Johna a dnešního lovce odměn a zkus v zemi obklopené smrtí najít důvod k životu. Na kdysi obydlených místech hledej vybavení, z něhož můžeš vyrábět cenné předměty a zbraně, zkus své štěstí v poctivém obchodě s dalšími přeživšími… a nebo zvol násilnější prostředky.

Přežiješ ve světě nemrtvých? Dokážeš čelit nemrtvým?Přežít v tomhle světě nebude žádný med. Věrný motocykl Věrný mechanický ořPřesun po světě urychlí oblíbený motocykl. Opatrný postup Opatrný postupPokud chceš přežít, bude nezbytné být velmi opatrný.
Ohromující prostředí

Ohromující prostředí

Lesy a louky, zasněžené pláně i lávová pole... severozápad Ameriky je krásný i smrtící. Prozkoumej řadu pohoří, jeskyň, dolů a malých venkovských městeček poznamenaných miliony let vulkanické činnosti.

Poutavý příběh

Ponoř se do silného příběhu plného zoufalství, zrady a lítosti, protože Deacon St. John hledá naději poté, co utrpěl hlubokou osobní ztrátu. Co z nás dělá lidi tváří v tvář každodennímu boji o přežití?

Poutavý příběh
     

    Herní obsah:

  • Otevřené prostředí, plné nebezpečí a tajemna.
  • Napínavé a brutální souboje s nepřáteli.
  • Příběh plný zoufalství, zrady, nenávisti, lásky a naděje.
DaysGone_Final

Doplňující informace

Trička jsou k dispozici ve velikostech M, L a XL. Prosíme, uveď požadovanou velikost do poznámky k objednávce. Stávající objednávky poté poprosíme o zaslání mailu na adresu podpora@jrc.cz V případě kladné skladové dostupnosti ti bude vyhověno.