Days Gone

Days Gone

Datum vydání: 26. 4. 2019

Nazuj si zašpiněné boty bývalého motorkářského psance Deacona St. Johna a dnešního lovce odměn a zkus v zemi obklopené smrtí najít důvod k životu.

Days Gone za kačku

Získej hru za korunu*

1. Předobjednej si hru na našem e-shopu s vyzvednutím na prodejně.
2. Počkej na vydání hry (na SMS o připravení objednávky).
3. Přines na prodejnu dvě hry, z nichž každá má k 26. 4. bazarovou prodejní cenu alespoň 699 Kč. Pokud přineseš jen jednu z nich, budeš mít Days Gone za polovinu ze standardní ceny na prodejně.
4. Odnes si hru Days Gone za korunu.

*Akci není možné využít na naší centrále v Naskové 3 a platí pouze do 29. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob. Akce je platná pouze pro standardní edici hry. Pouze jeden kus na zákazníka.

Days Gone

Základní edice

Ponoř se do silného příběhu plného zoufalství, zrady a lítosti, protože Deacon St. John hledá naději poté, co utrpěl hlubokou osobní ztrátu. Co z nás dělá lidi tváří v tvář každodennímu boji o přežití?


Days Gone Special edition

Special edice

Speciální edice kromě hry samotné obsahuje i exkluzivní steelbook, fyzický i digitální artbook od slovutných Dark Horse Comics, fyzický i digitální soundtrack a pro předobjednávky dále i balíček upgradů a zbraně.


Edice obsahuje:
  • Hru Days Gone
  • Exkluzivní steelbook
  • Fyzický a digitální art book
  • Fyzický a digitální soundtrack
  • Balíček doplňků pro předobjednávky

Merchandise

Obleč se na hraní stylově! Mrkni na naši nabídku triček a kšiltovky s motivem hry. S nimi tě žádná zombie ani bandita neporazí.

Days Gone Naživo

Airsoft akce

Vyzkoušej si, jak dlouho bys přežil ve světě obsazeném zombie hordami a bandity. Společně s ACTIONSHOP připravujeme již 4. airsoftovou akci ve velkém stylu. Dokážeš si vystřílet svůj život?