Darksiders Warmastered Edition

Bazar
Kód produktu: P49327 /
Záruka: 2 roky
Válka, první jezdec Apokalypsy, se nechal oklamat zlými silami a rozpoutal válku mezi Nebem a Peklem. V nastalém krveprolití porazily zástupy démonů nebeskou armádu a ovládly Zemi, a Válka proto nyní čelí obvinění z porušení posvátných zákonů.
Platforma
PlayStation 4
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Darksiders Warmastered Edition Darksiders Warmastered Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

Darksiders: Warmastered Edition

Jeden z jezdců Apokalypsy - Válka - je zrazen a pomůže démonům porazit armády Nebes. Nyní je potřeba, aby se vydal na výpravu, která určí osud celého Světa.


Grafické zpracování pořádně prokouklo.


Válka, první jezdec Apokalypsy, se nechal oklamat zlými silami a rozpoutal válku mezi Nebem a Peklem. V nastalém krveprolití porazily zástupy démonů nebeskou armádu a ovládly Zemi, a Válka proto nyní čelí obvinění z porušení posvátných zákonů. Předstupuje před posvátnou Spálenou radu, která ho kvůli obvinění z těchto zločinů zbaví jeho schopností.

"Sekejte, řezejte a provádějte parádní komba. Přepracovaná verze jedné z nejlepších rubaček všech dob opět představí žánr v úchvatném světle a vy si budete přát, aby tato odysea nikdy neskončila!"


Akce dostane v novém provedení pořádné grády.


Potupený a tváří v tvář smrti dostane Válka šanci vrátit se na Zemi, aby tam našel pravdu a potrestal viníky. Válka, kterého nyní pronásleduje skupina pomstychtivých andělů, musí čelit silám Pekla, navázat křehké spojenectví s démony, které loví, a ve zpustošených troskách Země splnit svůj úkol, aby se pomstil a odčinil své provinění.

HERNÍ OBSAH:

Apokalyptické schopnosti – Rozpoutejte hněv Války a díky brutálním útokům a nadpřirozeným schopnostem zlikvidujte všechny, kteří se vám postaví do cesty.

Epická výprava – Bojujte v pustinách a démony zamořeném podzemí zpustošené Země, kde se odehrává váš úkol plný pomsty a vykoupení.

Vývoj postavy – Najděte mocné pradávné relikvie a vylepšujte své zbraně, odemykejte si nové schopnosti a přizpůsobte si styl hry

Remasterovaná verze nabídne plynulou hratelnost v 60 FPS na platformách PS4, Xbox One a PC.

Foto & Video