Dark Sector

Bazar
Kód produktu: P8630 /
Záruka: 2 roky
Dark Sector je third-person akce od týmu Digital Extremes, jejímž hlavním hrdinou hry je agent CIA Hayden Tenno, jehož primárním posláním jsou tzv. čistící mise, které mají zahladit nepovedené operace, o nichž se nesmí nikdo dozvědět. Na začátku hry je Tenno povolán do státečku jménem Lasria, který dřív patřil pod Svaz Sovětských Socialistických Republik.
Platforma
PlayStation 3
149 Kč
Pouze na prodejnách
149 Kč
Dark Sector Dark Sector
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

Dark Sector je third-person akce od týmu Digital Extremes, jejímž hlavním hrdinou hry je agent CIA Hayden Tenno, jehož primárním posláním jsou tzv. čistící mise, které mají zahladit nepovedené operace, o nichž se nesmí nikdo dozvědět. Na začátku hry je Tenno povolán do státečku jménem Lasria, který dřív patřil pod Svaz Sovětských Socialistických Republik. V Lasrii probíhal dlouho výzkum podivných biologických zbraní, který se vymkl kontrole a Lasria se tak nachází ve válečném stavu, kdy proti sobě bojují dvě frakce – zmutovaná lidé a dobře vyzbrojená armáda.

Co nás čeká?

  • Tenno je hned na začátku hry infikován virem, který způsobuje, že se celá jeho pravá ruka (rameno, paže, dlaň) dokáže spontánně proměnit ve smrticích zbraň, na jejímž konci pak čni trojcípá zbraň glaive připomínající bumerang, či spíše hvězdici. Tenno může glaive používat k likvidaci nepřátel na několik různých způsobů. Tam kde nepomůže glaive si pak Tenno může vypomoci konvenčním zbraňovým arsenálem. Glaive lze házet po vzdálenějších nepřátelích, ale je použitelná i v bojích na blízko. Hlavně však dokáže absorbovat elementální energii (oheň, elektřina), což hodlají tvůrci využít nejenom pro různé jednoduché hádanky, ale i pro likvidaci nepřátel s přidanou hodnotou (bonusy za likvidaci nepřítele zeelektrizovanou zbraní atd.).
  • V průběhu hrou se Hayden setká i s jinými nakaženými toutéž směsí; nicméně, proces mutace je tak bolestivý, že jeho oběti z toho zešílí. Haydenova nemoc ho tak tedy ochrání před tímto aspektem mutace.
  • Hratelnost se točí primárně okolo použití glaive. Tato zbraň se dá použít na dálkové zabití nepřítele, řešení určitých hádanek, a sbírání určitých předmětů. Během hrátek s glaive však Hayden stále může používat svou pistoli, což umožňuje např. chvilkově srazit nepřítele k zemi pomocí glaive a pak jej v klidu dorazit onou pistolí. Jak se hráč dostává dál a dál, glaive získává nové schopnosti, a sice možnost jí ovládat za letu, zabít s ní několik nepřátel najednou, nabít jí pro silnější účinek, a dokonce i poskytnout svému uživateli chvilkovou neviditelnost.


Foto & Video