Cyberpunk 2077 + steelbook Tyger Claws

Datum vydání: 19.11.2020 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 99412 /
Záruka: 2 roky
 
Cyberpunk 2077 + steelbook Tyger Claws
Hra pro PC - Night City, Kalifornie. Rok 2077. Svět je zlomen. Jednotky MegaCorps řídí každý aspekt života z obřích věžáků, tyčících se vysoko nad ulicemi města. Ty jsou ovládány pouličními gangy, technologickými podvodníky, pasáky a dalšími kriminálními živly. Mezitím stojí všeobjímající dekadence, sex a pop kultura, mísící se s násilím a zločinem a nesplnitelným slibem Amerického snu. Jsi V - cyberpunk.
1 499 Kč
Předobjednávka
1 499 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 19.11.2020
Zásilkovna 19.11.2020
Česká pošta - Balík na poštu 19.11.2020
Česká pošta - Balík do ruky 19.11.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Cyberpunk 2077 + steelbook Tyger Claws Cyberpunk 2077 + steelbook Tyger Claws
PC Krabicové vydání
Předobjednávka
1 499 Kč

Podrobné informace


Cyberpunk 2077 obsah edice

Cyberpunk 2077

CYBERPUNK 2077

Night City, Kalifornie. Rok 2077. Svět je zlomen. Jednotky MegaCorps řídí každý aspekt života z obřích věžáků, tyčících se vysoko nad ulicemi města. Ty jsou ovládány pouličními gangy, technologickými podvodníky, pasáky a dalšími kriminálními živly. Mezitím stojí všeobjímající dekadence, sex a pop kultura, mísící se s násilím a zločinem a nesplnitelným slibem Amerického snu. Jsi V - cyberpunk...

Akce nebo stealth Akce nebo stealthKaždý úkol budeš moci vyřešit několika způsoby. Vrhneš se do boje, nebo raději své nepřátele zlikviduješ tiše? Náročná témata Náročná témataKromě akce se budou řešit i palčivá témata, související s budoucností lidstva. Z vlastních očí Z první osobyPohled z vlastních očí tě přesune přímo do středu dění.
Nový život

Začíná nový život

Ve světě kyberneticky vylepšených pouličních bojovníků, hackerů a korporátních zločinců, právě dnes začíná tvůj první krok k možnosti stát se legendou.

Z fantasy do sci-fi

Od tvůrců ságy Zaklínač přichází sci-fi v otevřeném světě, které se vyznačuje vysokou dávkou temnoty, 80. vizuálem a především uvěřitelným prostředím s vychytanými dialogy.

Z fantasy

     

    Herní obsah:

  • Hraj jako nájemný zločinec - Staň se kyberpunkerem, městským žoldákem vybaveným kybernetickými vylepšeními, a vybuduj svou legendu v ulicích Night City.
  • Žij ve městě budoucnosti - Vstup do obrovského otevřeného světa Night City – do místa, které zavádí nové standardy grafiky, komplexnosti a hloubky.
  • Ukradni implantát, který zaručuje věčný život - Přijmi tu nejriskantnější zakázku svého života a najdi prototyp implantátu, který je klíčem k nesmrtelnosti.
Cyberpunk_Final

Foto & Video