Crysis 2

Bazar
Vyšlo: 08.07.2011 /
Kód produktu: P10463 /
Záruka: 2 roky
Akční hra Crysis 2 Limited Edition – Limitovaná edice. Jen do vyprodání zásob. Neváhejte. Nebude se opakovat...
Platforma
PlayStation 3
PlayStation 3 Xbox 360
149 Kč
Pouze na prodejnách
149 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Crysis 2 Crysis 2
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

 

 

Svět zachvátila série klimatických katastrof a společnost je na pokraji totálního zhroucení. Mimozemšťané se tentokrát vrátili s mohutnými invazními silami, které nemají za cíl nic menšího, než naprosté vyhlazení lidstva a začít chtějí právě tím, že zničí jedno z nejznámějších měst planety: New York.

Jen pouhé přežití v tomto smrtícím pekle bude možné je s technologií, která daleko přesahuje cokoli, co měl voják současnosti možnost kdy vidět. Takový prostředek k přežití zdědí jeden muž. Jeden supervoják, který disponuje vyspělou bojovou technologií budoucnosti v podobě obleku Nanosuit 2, se stane posledním pilířem záchrany lidstva před zničením v městské džungli, v níž se New York proměnil.

  • New York New York: Crysis® je z hlediska grafiky dodnes platným měřítkem pro ostatní hry pro PC. Crysis 2 změní toto měřítko nejen na PC, ale i konzolích, když se přenese z prostředí husté zelené džungle do městské džungle New York City.
  • Fantastičtí mimozemšťané a AI: Ve své kategorii nejdokonalejší a obtížně překonatelná AI vyniká jedinečnou schopností skupinové koordinace a systémů skupinového chování, které realisticky reagují na vaše akce.
  • Nanosuit 2: bojovou taktiku lze adaptovat úpravou Nanoobleku a zbraní v reálném čase s revidovanými módy a odemknout schopnosti supervojáka.
  • Multiplayer: světově proslulé studio Crytek UK, specializující se na multiplayerové střílečky, vyvinulo s využitím dynamického náboje Nanoobleku 2 úplně nový druh multiplayeru. S technologií Nanoobleku má hráč téměř neomezené množství možností přístupu k dynamickému bojovému prostředí.

 


HW požadavky

Pro hraní akční hry Crysis 2 Limited Edition je nutná herní konzole Sony PlayStation 3.

Foto & Video