Crazy Machines: Wacky Contraption Ultimate Collection (PC) DIGITAL

Jednoduché problémy se stanou složitými, když se ke slovu dostanou náročné hádanky z Crazy Machines. Kdo si pomyslel, že běžné úkoly, jako například propíchnutí balónku nebo příprava hot dogu se můžou stát tak neuvěřitelně složité? Proces transformace a směrování surové energie na užitečný pohyb bude mít za následek napalování Tvých nápadů na systematické součásti zábavy.
PC
Vyšlo: 7.11.2016
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1258802
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
1 199 Kč
Crazy Machines: Wacky Contraption Ultimate Collection (PC) DIGITAL Crazy Machines: Wacky Contraption Ultimate Collection (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
1 199 Kč

Podrobné informace

řetězových reakcí.  Otestuj práva fyziky hlavolamu a ujisti se, že se Tvé bláznivé pokusy povedou.

 

Metoda vedoucí k šílenství

 

Jednoduché problémy se stanou složitými, když se ke slovu dostanou náročné hádanky z Crazy Machines. Kdo si pomyslel, že běžné úkoly, jako například propíchnutí balónku nebo příprava hot dogu se můžou stát tak neuvěřitelně složité? Proces transformace a směrování surové energie na užitečný pohyb bude mít za následek napalování Tvých nápadů na systematické součásti zábavy.

 

Dětská zábavné pro každého

 

Ponořte se do nového prostředí bláznivého světa ve 3D, ve kterém se může bavit celá rodina. Jednoduchá hratelnost činní Crazy Machines 2 příjemnou zábavou od začátku do konce.

 

Zabývej se hlavolamy a otestuj Tvou šílenou kreativitu. Nejdůležitější vynález Crazy Machines čeká právě na Tebe.