Control Deluxe Edition

Bonus: Sběratelský odznak
Exkluzivně v JRC!
Datum vydání: 27.08.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 98985 /
Záruka: 2 roky
 
Control Deluxe Edition
Hra pro PS4 - Ve hře Control hraješ za mladou ženu Jesse Faden, která se snaží najít odpovědi na své otázky, zatímco získává tajemnou roli tzv. Directora v tajemné bezpečnostní agentuře. Jesse bude muset spolupracovat s jinými agenty, dekódovat šifry a objevovat rozličné experimenty svého zaměstnavatele v hlavních i vedlejších úkolech.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Deluxe edition
1 699 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba Předobjednávka
Zásilkovna Předobjednávka
Česká pošta - Balík na poštu Předobjednávka
Česká pošta - Balík do ruky Předobjednávka
Večerní doručení po Praze Předobjednávka
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Control Deluxe Edition Control Deluxe Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

Control Deluxe Edition

Control


CONTROL DELUXE EDITION

Ve hře Control od tvůrců Max Payne hraješ za mladou ženu Jesse Faden, která se snaží najít odpovědi na své otázky, zatímco získává tajemnou roli tzv. Directora v tajemné bezpečnostní agentuře. Jesse bude muset spolupracovat s jinými agenty, dekódovat šifry a objevovat rozličné experimenty svého zaměstnavatele v hlavních i vedlejších úkolech.

Rozmanitá prostředí Svět uvnitř lokaceProzkoumej rozmanitá prostředí a měnící se architekturu v nepředvídatelném světě. Zničitelné prostředí Dynamická destrukceZnič okolní prostředí a trosky využij jako svou taktickou výhodu v soubojích. Poničená realita Poničená realitaVydej se do temného světa, v němž nadpřirozená síla zničila vlákna reality.
Převezmi kontrolu

Příběh opředený tajemstvím

Není úplně jasné, co se děje ve světě kolem tebe, jasné ovšem je, že budeš muset překonat překážky, které usilí o tvůj život. Ať už s použitím nadpřirozených schopností, nebo pokročilé technologické výbavy, v tomhle světě se kontroly nad událostmi budeš muset zhostit sám.

     

    Herní obsah:

  • Svět uprostřed budovy: Prozkoumej rozličná prostředí a měnící se architekturu v nepředvídatelném světem, jež se nachází uvnitř rychle se rozvíjející budovy ve městě New York.
  • Flexibilní bojový systém: Definuj vlastní herní styl s nadpřirozenými schopnostmi, vylepšeními a modifikovatelnou výbavou.
  • Prostředí reagující na tvé činy: Užij si dynamickou destrukci prostředí a osvoj si komplexní rituály, s nimiž proměníš své okolí.
  • Realita potkává nevysvětlitelné: Vychutnej si zážitek z místa, kde realita byla poničena silami, jež nejsme schopni pochopit.
Control

Foto & Video