Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West (PC) DIGITAL

Vyšlo: 24.06.2014 /
Lokalizace: České titulky, Anglická verze /
Kód produktu: D1231948 /
Záruka: 2 roky
Oberkommando West hráčům umožní, aby si Company of Heroes 2 zahráli proti hráčům z celého světa nebo proti počítači. Vstupte na bojiště po celé západní frontě Wehrmachtu, kde budete ve hře pro více hráčů Company of Heroes 2 čelit sovětským a americkým vojskům.
Platforma
PC
369 Kč
Ihned ke stažení
369 Kč
Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West (PC) DIGITAL Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
369 Kč

Podrobné informace

Tento balíček si nekupujte, pokud už vlastníte The Western Front Armies!

 

Bojem zocelené Oberkommando West s novým vybavením je nejen oživujícím prvkem hry, ale především velmi nebezpečným protivníkem.

 

Navzdory problémům, které s sebou přináší ekonomika sužovaná roky se vlekoucí válkou, může Oberkommando West stále nasadit na bitevní pole jedny z nejpůsobivějších těžce obrněných jednotek. Technické schopnosti a zručnost Němců jsou zde demonstrovány v plném rozsahu v podobě ničivých obrněných sil vybavených novou generací supertěžkých tanků. Tyto jednotky opakovaně vedou protiútok proti americkým vojskům, která se pokoušejí probít do srdce Německa.

 

Sedmdesátitunové tanky ‘King Tiger' doprovází dobře vycvičená pěchota; v čele postupují útočné jednotky Sturmpioneer a schopní Volksgrenadiers představují hrozbu pro nepřátelskou pěchotu i vozidla.

 

Oberkommando West hráčům umožní, aby si Company of Heroes 2 zahráli proti hráčům z celého světa nebo proti počítači. Vstupte na bojiště po celé západní frontě Wehrmachtu, kde budete ve hře pro více hráčů Company of Heroes 2 čelit sovětským a americkým vojskům.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Oberkommando West: Úplně nové zpracování německých jednotek přinášející na frontu zbrusu nové schopnosti a strategie.
  • Západní fronta: Rozšiřte válku na populární bojiště Západní fronty obsahující nová dechberoucí prostředí, která přinášejí ve hře před tím nikdy neviděný realismus a pestrost.
  • Nové mapy: Do rozsáhlé kolekce 23 současných map z Company of Heroes 2 přibylo osm ohromujících nových map společně s více než tisícovkou map vytvořených komunitou a dostupných na Steam Workshop.
  • Intenzivní online boje: Pociťte nebývalou divokost frontového bojiště a zapojte se do brutálních bitev s nepřáteli po celém světě.
  • Každá bitva je příběh: Zažijte z blízka každodenní brutalitu frontového bojiště a řiďte bitvy pomocí vašich vojenských schopností.

 

 

© SEGA. Vyrobilo Relic Entertainment Inc. SEGA, logo SEGA, Relic Entertainment a Company of Heroes jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorsky chráněný obsah jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

HW požadavky

Vyžaduje základní hru Company of Heroes 2 (verze pro Steam).