Company of Heroes 2 - Southern Fronts Mission Pack (PC) DIGITAL

Vyšlo: 6.9.2016 /
Lokalizace: České titulky, Anglická verze /
Kód produktu: D1231615 /
Záruka: 2 roky
Během jarní rasputice na začátku roku 1943 spustila Rudá armáda sérii protioútoků na německé linie na jihozápadě. Ty sice byly zpočátku úspěšné, ale pak se Němci přeskupuli, aby znovu získali převahu a obsadili Kharkov. Ujměte se velení obou národů v sérii výzev a bitev odehrávajících se v novém prostředí; v hustém bahně, které má zásadní vliv na pohyblivost vozidel a odhaluje nové slabiny.
Platforma
PC
209 Kč
Ihned ke stažení
209 Kč
Company of Heroes 2 - Southern Fronts Mission Pack (PC) DIGITAL Company of Heroes 2 - Southern Fronts Mission Pack (PC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
209 Kč

Podrobné informace

Southern Fronts

 

Během jarní rasputice na začátku roku 1943 spustila Rudá armáda sérii protioútoků na německé linie na jihozápadě. Ty sice byly zpočátku úspěšné, ale pak se Němci přeskupuli, aby znovu získali převahu a obsadili Kharkov.

 

Ujměte se velení obou národů v sérii výzev a bitev odehrávajících se v novém prostředí; v hustém bahně, které má zásadní vliv na pohyblivost vozidel a odhaluje nové slabiny.

 

 • Bitva proti počítači: Generál Bláto
  • JIHOZÁPADNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR: 7. března 1943, Němci byli přinuceni ustoupit k řece Dněpr, přeskupit se a přeoriganizovat. Rudá armáda však měla příliš protažené linie, čehož Wehrmacht rychle využil ke spuštění protiútoku, kterým opět získal navrch. Díky návratu divize pancéřových granátníků Großdeutschland na frontu se můžeš pokusit probojovat sovětským územím na sever směrem k Charkovu.

 

 • Výzva: Jarní rasputica
  • DONBASKÁ OBLAST, UKRAJINA, SSSR: 25. února 1943, Jarní rasputica zastihla německou armádu zcela nepřipravenou. Postrádá vybavení, které by jí pomohlo vypořádat se s hlubokým bahnem, a jen ztěžka se posouvá kupředu. Veď útok na německou obrněnou divizi uvězněnou v bahně a znič ji dřív, než podpůrná pěchota stroje vysvobodí a vozidla se stáhnou do bezpečí.

 

 • Bitva proti počítači: Prolomení linií
  • ZÁPADNÍ ČÁST DONBASKÉ OBLASTI, UKRAJINA, SSSR: 19. února 1943, Rudá armáda spustila operaci Trysk a žene se směrem na západ. Němečtí obránci, které zcela ochromily ztráty u Stalingradu, se stahují k řece Dněpr. Dne 19. února se Rudá armáda probila skrz německé linie a začala nepřátele zatlačovat do Záporoží. Vzhledem k tomu, jak velké území se nyní ocitlo pod sovětskou kontrolou, musí Rudá armáda co nejdříve vyhledat veškeré zbývající skupiny německých obránců a rychle je zničit.

 

 • Bitva proti počítači: Ústup k Donci
  • ŘEKA DONEC, UKRAJINA, SSSR: 16. března 1943, Operace Hvězda a Trysk sice uspěly a Sovětům se podařilo zatlačit Němce k řece Dněpr, tato výhoda však neměla dlouhého trvání. Zakrátko Rudá armáda přišla o města Charkov a Bělgorod a stáhla se k řece Donec. Sověti musí břeh Donce ubránit před útoky pozemních německých jednotek, které ze vzduchu podporují svými útoky letouny Luftwaffe.

 

 • Bitva proti počítači: Zlom u Charkova
  • SEVERNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR: 7. března 1943, Během svého postupu na Charkov se německá vojska stočila směrem na sever s cílem zlikvidovat zbývající ohniska sovětského odporu. Wehrmacht do boje nasadil těžké obrněnce, které dostaly za úkol zničit obranné pozice Rudé armády a dokončit tak obklíčení města.

 

 • Bitva proti počítači: Prudký déšť
  • ZÁPADNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR: 11. března 1943, Poté, co Rudá armáda v krvavé bitvě zastavila postup německých jednotek, se Wehrmacht přeskupil a přichystal k nočnímu útoku. Jeho cílem bylo pod příkrovem tmy prorazit silnou nepřátelskou obranu a pokračovat v tažení na Charkov.

 

 • Bitva proti počítači: Neustoupíme, nevzdáme se
  • JIHOZÁPADNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR: 7. března 1943,Sověti se znenadání ocitli v úzkých. Německá armáda se přeskupila, s obnovenou silou se vrhla do protiútoku a začala obsazovat území v oblasti kolem Charkova. Musíš udržet pozice a zastavit postup německé armády na Charkov. Máš k dispozici zvýšený přísun lidské síly, každý voják však musí bojovat až do hořkého konce. Nemůžeš si dovolit neuspět, utoupit není kam!

 

 • Bitva proti počítači: Útok na Donec
  • ŘEKA DONEC, UKRAJINA, SSSR: 16. března 1943, Poté, co německá armáda znovu obsadila Charkov, pokračovala v tlaku směrem na východ a zabrala celou okolní oblast. Rudá armáda ustupovala, až se stáhla na pozice za řekou Donec. Němci musí s pomocí Luftwaffe zaútočit na sovětské jednotky rozmístěné podél břehu řeky a zajistit okolí Donce dřív, než Sověti stačí vytvořit pevnou obrannou linii.

 

 • Bitva proti počítači: Přesun obrněnců
  • ZÁPADNĚ OD CHARKOVA, UKRAJINA, SSSR: 11. března 1943, Postupující německé jednotky pronikly až na západní předměstí Charkova. Rudá armáda buduje protitankové palebné pozice a připravuje se na útok německých obrněnců.

 

 • Výzva: Okupace
  • ŘEKA DNĚPR, RUSKO, SSSR: 22. února 1943, Wehrmacht zahajuje svůj protiútok na Rudou armádu. Ze všeho nejdříve musí překročit řeku Dněpr. Malá skupina bojem zocelených veteránů dostává za úkol obsadit pevnost, ze které Sověti pevně kontrolují celou okolní oblast. Pokud se Wehrmachtu podaří pevnost zabrat a udržet, získá tak v boji proti Rudé armádě opevněnou pozici, odkud bude moci snadno ničit její zbývající jednotky.

 

 

© SEGA. Developed by Relic Entertainment Inc. SEGA, logo SEGA, Relic Entertainment a Company of Heroes jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

HW požadavky

Vyžaduje základní hru Company of Heroes 2 (verze pro Steam).