Cities Skylines

Bazar
Kód produktu: P84604 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských strategií. Díky tomu, že za ní stojí tvůrci série Cities in Motion, se hra může pochlubit plně funkčním systémem městské dopravy.
Platforma
PlayStation 4
599 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Cities Skylines Cities Skylines
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

Cities Skylines

 

Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských strategií. Díky tomu, že za ní stojí tvůrci série Cities in Motion, se hra může pochlubit plně funkčním systémem městské dopravy. Omezen jsi jen svou představivostí, tak převezmi kontrolu nad městem a vydej se vstříc nebesům!

Verze pro PlayStation byla posléze přepracována pro pohodlné hraní na ovladači a přináší rovněž rozšíření After Dark, které se zaměřuje na spravování nočního ruchu tvého velkoměsta. Na něj budeš muset zareagovat novými pravidly a vytvářením populárních míst, v nichž se tví obyvatelé mohou pořádně pobavit.

 

HERNÍ OBSAH:

  • Několikastupňová, náročná simulace: Budování města od zelené louky se člověk snadno naučí, ale je obtížné stát se stavitelským mistrem. Coby starosta města budeš čelit výzvě základních požadavků, jako je systém vzdělávání, vodovod, elektrická síť, police, hasiči, zdravotní péče, ekonomika a mnoho dalšího. Občané tvého města dokážou s vážností a nádechem autenticity reagovat na řadu scénářů, které tě mohou ve hře potkat.
  • Propracovaná simulace dopravy: Bohaté zkušenosti týmu Colossal Orders se sérií Cities in Motion našly v propracovaném systému dobré využití.
  • Čtvrti a nařízení: Nebuď jen administrátorem na městském úřadě. Rozdělování města na čtvrti a vydávání nařízení pro ně určená, má za následek, že se postupně staneš starostou svého vlastního města.

  


Foto & Video