Chronicles of Riddick: Assault On Dark Athena

Bazar
Vyšlo: 28.12.2011 /
Kód produktu: P9619 /
Záruka: 2 roky
Ve hře The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena vás čeká nejen boj o přežití v Butcher Bay, ale i zcela nová hra pro jednoho hráče a poprvé ve světě Riddick i svižná akce v multiplayeru. Ve hře se představí hrozivá loď Dark Athena, která v temnotě galaxie číhá jako pavouk, čekající na bezbrannou kořist.
Platforma
PlayStation 3
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Chronicles of Riddick: Assault On Dark Athena Chronicles of Riddick: Assault On Dark Athena
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Ve hře The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena vás čeká nejen boj o přežití v Butcher Bay, ale i zcela nová hra pro jednoho hráče a poprvé ve světě Riddick i svižná akce v multiplayeru. Ve hře se představí hrozivá loď Dark Athena, která v temnotě galaxie číhá jako pavouk, čekající na bezbrannou kořist. Budete stát proti početným a krvelačným oddílům, kterým velí kapitánka Revas a jež se povětšinou skládají z robotů slepě plnících její vůli. Čekají vás boje na život a na smrt, při kterých potečou potoky krve, zatímco vaše vlastní vám bude tuhnout v žilách.

  • Postavu Riddicka opět namluvil charismatickým způsobem Vin Diesel
  • Čekají Vás dvě hry v jedné, nejen boj o přežití v Butcher Bay, ale i zcela nová hra pro jednoho hráče
  • Poprvé ve světě Riddicku zažijete svižnou akci v multiplayeru na 20 mapách s unikátními herními módy jako "Capture the Riddick"
  • Zbrusu nová grafika v HD rozlišení
  • Úplně nové audio