Castlevania Lord of Shadows

Bazar
Kód produktu: P11232 /
Záruka: 2 roky
Castlevania: Lords of Shadow se odehrává na konci všech dnů. Spojenectví Země a Nebe bylo ohroženo temnou a zlovolnou silou "tajemnými Pány stínu", temnota vládne světu. V této rozbité zemi, duše zemřelých putují a nemohou nalézt klid, zatímco stvoření zla se toulají a způsobují chaos a smrt.
Platforma
PlayStation 3
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Castlevania Lord of Shadows Castlevania Lord of Shadows
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Castlevania: Lords of Shadow se odehrává na konci všech dnů. Spojenectví Země a Nebe bylo ohroženo temnou a zlovolnou silou "tajemnými Pány stínu", temnota vládne světu. V této rozbité zemi, duše zemřelých putují a nemohou nalézt klid, zatímco stvoření zla se toulají a způsobují chaos a smrt. Gabriel je členem Brotherhood of Light, elitní skupiny svatých rytířů, kteří ochraňují nevinné před nadpřirozenými. Jeho milovaná žena byla brutálně zavražděna zlými silami temnoty a její duše uvězněna na věčnosti. Ani živá, ani mrtvá, si uvědomuje děsivé pravdy o tom co je v sázce a vede Gabriela jeho osudem a doufejme, že spasí svět...ale za jakou cenu ?

  

Co nás čeká?

  • Reborn původní Castlevanie, která uchvátila spousty fanoušků.
  • Gabriel musí cestovat zničenou zemí, porážet zlé tyrany, aby mohl použít jejich síly k vrácení rovnováhy zpět světu.
  • Ozbrojený univerzálním bojovým křížem, je poslední nadějí a musí se setkat se třemi frakcemi Pánů temnot a ukončit jejich bezbožné vládnutí.