Call of Duty: Modern Warfare 2

Bazar
Vyšlo: 25.06.2010 /
Kód produktu: P9853 /
Záruka: 2 roky
Díky novému, v pořadí šestému, dílu navazujícímu na úspěšný <b>Call of Duty 4: Modern Warfare</b> od <b>Infinity Ward</b> se opět nejprve podíváme na střední východ v roli amerického mariňáka.
Platforma
Xbox 360
299 Kč
Pouze na prodejnách
Call of Duty: Modern Warfare 2 Call of Duty: Modern Warfare 2
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Díky novému, v pořadí šestému, dílu navazujícímu na úspěšný Call of Duty 4: Modern Warfare od Infinity Ward se opět naprve podíváme na střední východ v roli amerického mariňáka. Ve hře se dočkáte spousty zbraní. (včetně M16, M40, ale také nových jako sniperka SR25M nebo L85A2) V multiplayeru by mělo být celkem 35 zbraní. Přibude několik nových herních modů, přičemž všechny mody z Call of Duty 4: Modern Warfare budou i v Modern Warfare 2 a budou mít i hardcore obtížnost. Těšit se můžete i na vrtulníky nebo UAV.

Příběh nás postupně uvádí do role příslušníka amerických Rangers, Pfc. Josepha Allena v Afghánistánu. Za Roache, ještě spolu se starým známým "Soapem" MacTavishem, se dostanete na Kamčatku. Nakouknete za zdi gulagu nebo si prožijete atentát na civilní obyvatelstvo. Dojde k útoku ruských vojsk na americkou pevninu a osud roztočí kolotoč mizérie v jednom jediném očekávání - Válka.

Co nás čeká?

  • Nový herní režim – který podporuje souhru dvou hráčů na rozdělené obrazovce. Nabízí jedinečný příběh podle jiného scénáře, než jaký je použit v tažení pro jednoho hráče.
  • Časově odpočítavané mise – častokrát budete budete uvrženi do stresu časovek v úkolech vaší mise.
  • 18 rozličných misí.
  • Soundtrack skladatele Hanse Zimmermana.